Zdieľať

Zdravá duša #43: Ako prijať starobu

ZD_43-Ako prijať starobu
Vypočujte si 43. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme ako prijať starobu.
ZD_43-Ako prijať starobu

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

„Starnutie sa začína prvým dňom nášho zrodenia.“ Väčšina z nás si ho uvedomí až s príchodom vrások, či stratou fyzických schopností. Uvedomenie si vlastného starnutia nás potom dokáže vystrašiť a šokovať. V dnešnej spoločnosti zameranej na výkon a rýchlosť sa staroba stala strašiakom, ktorému sa chceme vyhnúť. 

Koho považujeme za starého, ako sa so starnutím a starobou vyrovnať a pripraviť na ňu a či má pre nás aj pozitíva sa porozprávame s klinickou psychologičkou Mgr. Petrou Brandoburovou, PhD., ktorá sa venuje práci so seniormi. 

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 43. dielu podcastu Zdravá duša, ako prijať starobu, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.