Atoms/icons/24/grey/info-24

….

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravá duša #3: Čo je arteterapia

zdrava dusa_3
Vypočujte si 3. diel nášho podcastu Zdravá duša a dozviete sa všetko o arteterapii.
zdrava dusa_3

Náš nový podcast Zdravá duša je náš nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Čo je arteterapia, aké druhy arteterapie sú známe a pre koho je určená? Je arteterapia pre mentálne postihnutých? Aký je rozdiel medzi arteterapiou a maľovaním? Ako prebieha arteterapia a aké arteterapia techniky sa pri nej využívajú? Aký je dlhý proces liečenia arteterapiou? Ako si vybrať vhodného terapeuta?

To všetko na túto zaujímavú tému arteterapie vám prináša Union zdravotná poisťovňa v novom diele podcastu Zdravá duša.

Na tému arteterapie sme sa rozprávali s neurologičkou Ester Točíkovou a arteterapeutistkou Sasha Točík Berkyovou.

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 3. dielu podcastu Zdravá duša o arteterapii kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Papanova

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.