Zdieľať

Zdravá duša #60: Ako pripraviť deti na to, že Ježiško neexistuje

ZD_60
Vypočujte si 60. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom vysvetľujeme, ako pripraviť deti na to, že vianočné darčeky kupujú rodičia.
ZD_60

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

O tom, že Ježiško darčeky nenosí a neexistuje, sa skôr či neskôr dozvie každý školák. Ale čo najmenšie deti, kedy im odhaliť pravdu a akým spôsobom? 

Ako a kedy vysvetliť deťom, že darčeky nenosí Ježiško, ale rodičia vám poradí detská psychologička Mária Balážová.

V rozhovore sa dozviete:

Atoms/icons/80/grey-green/prebabatka-80

Vrátenie doplatkov za lieky pre deti

Aj pri bežnej viróze či chrípke, v lekárni často doplatíte desiatky eur. Vaše doplatky za lieky a dietetické potraviny pre deti preplácame bez akéhokoľvek finančného limitu.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 60. dielu podcastu Zdravá duša o tom ako pripraviť deti na to, že Ježiško neexistuje kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.