Benefity v hodnote viac ako tisíc eur nájdete len v zdravotnej poisťovni Union

benefity viac ako tisic eur v union zdravotnej poistovni

Na Slovensku máme tri zdravotné poisťovne, ale prestúpiť z jednej do druhej sa dá každý rok len do konca septembra. Ak tento termín nestihnete, tak celý nasledujúci rok musíte ostať v poisťovni, ktorej ste teraz.

benefity viac ako tisic eur v union zdravotnej poistovni

Aj preto je teraz ideálny čas pozrieť sa, aké výhody vám ponúkajú jednotlivé poisťovne. Vedeli ste, že napríklad zdravotná poisťovňa Union vám ponúka benefity pre celú rodinu vo výške viac ako tisíc eur?

V zdravotnej poisťovni Union sme si vedomí toho, že zdravie je to najcennejšie, čo máme. Aj preto robíme všetko preto, aby si ho naši poistenci udržali, ale, samozrejme, stojíme pri nich aj v prípadoch, kedy je potrebná liečba. Rozumieme vám, a tak aj naše benefity rešpektujú vaše individuálne potreby.

Najmenší členovia rodiny si zaslúžia najväčšiu ochranu

Príchod bábätka je najkrajším zážitkom, aký môže rodina zažiť. S drobcom však prichádza aj obrovská dávka zodpovednosti a starostí. Aby sme vám túto situáciu čo najviac uľahčili, pripravili sme pre svojich poistencov benefity, ktoré vám pomôžu ochrániť najmenšieho člena rodiny v čase, keď je najzraniteľnejší a najviac to potrebuje.

Ako jediná poisťovňa na Slovensku vám požičiame monitor dychu a pohybu Nanny úplne zadarmo a to až na dobu šesť mesiacov. Vďaka nemu sa budete môcť oddať toľko potrebnému spánku a oddychu naplno, bez zbytočného strachu, či je vaše dieťatko v poriadku.

Samozrejme, vaše dieťa potrebuje ochranu nielen počas spánku, preto vám ponúkame aj rozsiahle možnosti očkovania nad rámec tých, ktoré stanovuje zákon.

No a keďže nič tak nevie vytrápiť malých členov rodiny ako bolesť zúbkov, máme pre nich aj benefit v podobe pečatenia zúbkov, ktoré zabezpečí, že im ich čerstvo prerezané stále zuby vydržia zdravé čo najdlhšie. A to sme ešte nespomenuli množstvo ďalších výhod, ktorých kompletný zoznam nájdete na stránke: Výhody pre deti a mamičky.

Myslíme na všetkých členov rodiny

Očkovanie patrí medzi najdôležitejšie a najúčinnejšie spôsoby ochrany pred závažnými ochoreniami v každom veku, preto sme pre našich poistencov pripravili rozsiahle možnosti očkovania, o ktorých sme presvedčení, že by ich mal mať každý. Či už hovoríme o očkovaní proti vírusu HPV, ktorý spôsobuje rakovinu krčka maternice, alebo o očkovaniach proti žltačke, chrípke a mnohých ďalším ochoreniam.

Rozumieme vám, preto sme si vedomí, že nikto z nás nechce zbytočne brať antibiotiká. Preto patrí medzi benefity zdravotnej poisťovne Union aj vyšetrenie hladiny CRP, ktoré sa využíva ako prostriedok na predchádzanie zbytočnému užívaniu ATB pri Infekciách horných dýchacích ciest. Tieto ochorenia sú najčastejšími infekčnými ochoreniami vyskytujúcimi sa v praxi všeobecného lekára a vo väčšine prípadov je veľmi ťažké, až nemožné rozlíšiť len na základe klinického vyšetrenia, či ide o ochorenie vírusové alebo bakteriálne.

Najčastejšie nám však zdravotný stav komplikujú každodenné intolerancie a alergie, o ktorých často ani nevieme. Preto nájdete medzi našimi benefitmi aj test potravinovej intolerancie, ktorým sa dá zistiť, či nepatríte medzi odhadovaných 50 % obyvateľstva trpiaceho intoleranciou na niektorú potravinu. Tá je nebezpečná hlavne tým, že mnohí o nej často ani nevedia a jej príznaky vnímajú ako niečo úplne iné, pričom jej zistenie a vylúčenie danej potraviny z jedálnička vie prudko zlepšiť kvalitu života. Rozumieme si, a preto robíme všetko preto, aby naši poistenci žili plnohodnotný život bez zbytočných komplikácií.

Chránime vás aj na cestách

Možno ste si všimli, že Union nie je ibazdravotná poisťovňa. Využívame svoje bohaté skúsenosti z oblasti poistenia a poistencom zdravotnej poisťovne Union ponúkame aj ochranu počas ciest do zahraničia so zľavou 50 % na Individuálne komplexné cestovné poistenie do zahraničia a množstvo ďalších zliav nielen v oblasti cestovného poistenia.

Benefity za viac ako tisíc eur, ale hlavne starostlivosť

Zoznam výhod a benefitov, ktoré ponúka zdravotná poisťovňa Union by mohol pokračovať ešte dlho. Nespomenuli sme najkratšie čakacie doby na operácie, náš program prevencie, ktorý odmeňuje všetkých, ktorí sa o svoje zdravie starajú, alebo rozsiahle zľavy, ktoré môžu naši poistenci využívať u partnerských firiem. Sme však presvedčení, že základom je porozumenie požiadavkám a potrebám poistencov. Aj preto sme poisťovňou, do ktorej sa minulý rok prehlásilo najviac poistencov.

Ak sme zaujali aj vás a máte ďalšie otázky, radi vám ich zodpovieme na telefónnom čísle 0850 003 333, prípadne na emailovej adrese union@union.sk. Nezabudnite, čas na prehlásenie sa do inej zdravotnej poisťovne máte len do konca septembra 2016. Zmena zdravotnej poisťovne je veľmi jednoduchá.