Atoms/icons/24/grey/info-24
Sem môžeme umiestniť dôležitú informáciu pre našich klientov – napr. odstávky webu, služieb a podobne.
Union
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácii.

Zdravý zrak s Union zdravotnou poisťovňou a očnou ambulanciou DaLG

Prečítajte si o možnosti absolvovať bezplatné vyšetrenie očí prostredníctvom optickej koherenčnej tomografie v očnej ambulancii DaLG.
Zdravy zrak Dalg

Zdravý zrak s Union zdravotnou poisťovňou a očnou ambulanciou DaLG

Vďaka našej nadštandardnej spolupráci s kvalitnou očnou ambulanciou MUDr. Silevie Koutunovej na Ľanovej ulici 10 v Bratislave (DaLG, s.r.o.) vám prinášame bezplatné vyšetrenie očí prostredníctvom optickej koherenčnej tomografie.

Váš zrak je tým najcennejším zmyslom, ktorý máte, a preto by ste nemali zabúdať na jeho pravidelnú kontrolu. Zhoršenie zraku v žiadnom prípade nepodceňujte, pretože môže viesť k obmedzeniam v každodenných aktivitách a negatívne tak vplývať na kvalitu života. Skorá diagnostika je kľúčová v predchádzaní závažných očných ochorení a ich komplikácií.

Nadštandardná forma spolupráce Union zdravotnej poisťovne a očnej ambulancie DaLG vám prináša niekoľko výhod. Najzaujímavejšou je možnosť bez doplatku absolvovať dôsledné vyšetrenie očí prostredníctvom optickej koherenčnej tomografie (tzv. OCT). Toto vyšetrenie je nevyhnutné pri väčšine očných zákrokov a pre stanovenie správneho liečebného postupu. Všetky náklady na OCT vyšetrenie za vás uhradí Union zdravotná poisťovňa.

Očná ambulancia DaLG, s.r.o. (MUDr. Silvia Koutunová) je zameraná predovšetkým na diagnostiku a konzervatívnu liečbu glaukómu a ochorení sietnice.

0
Balík
Balík výhod pre váš zdravý zrak vo výške až 100 eur. Na zdraví našich poistencov nám záleží, preto majú v rámci očného balíka komplexné vyšetrenie očí a OCT vyšetrenie úplne zdarma. Okrem toho prispejeme deťom na okuliarové rámy. A od 1. 1. 2022 prinášame navýšenie tohto príspevku až na 150 eur ročne.

Novinka: Od 1. 1. 2022 zvyšujeme príspevky na zuby a oči. Spolu vám dáme až 300 €

Na ošetrenie u zubára 100 € a ďalších 50 € na dentálnu hygienu. Je na vás, či využijete príspevok naraz alebo po častiach.
Atoms/icons/80/grey-green/zub-80
Na okuliarové rámy pre deti 70 € a ďalších 80 € na vyšetrenia očí.