Zdravý zrak s Union zdravotnou poisťovňou a očnou ambulanciou DaLG

Prečítajte si o možnosti absolvovať bezplatné vyšetrenie očí prostredníctvom optickej koherenčnej tomografie v očnej ambulancii DaLG.
Zdravy zrak Dalg

Zdravý zrak s Union zdravotnou poisťovňou a očnou ambulanciou DaLG

Vďaka našej nadštandardnej spolupráci s kvalitnou očnou ambulanciou MUDr. Silevie Koutunovej na Ľanovej ulici 10 v Bratislave (DaLG, s.r.o.) vám prinášame bezplatné vyšetrenie očí prostredníctvom optickej koherenčnej tomografie.

Váš zrak je tým najcennejším zmyslom, ktorý máte, a preto by ste nemali zabúdať na jeho pravidelnú kontrolu. Zhoršenie zraku v žiadnom prípade nepodceňujte, pretože môže viesť k obmedzeniam v každodenných aktivitách a negatívne tak vplývať na kvalitu života. Skorá diagnostika je kľúčová v predchádzaní závažných očných ochorení a ich komplikácií.

Nadštandardná forma spolupráce Union zdravotnej poisťovne a očnej ambulancie DaLG vám prináša niekoľko výhod. Najzaujímavejšou je možnosť bez doplatku absolvovať dôsledné vyšetrenie očí prostredníctvom optickej koherenčnej tomografie (tzv. OCT). Toto vyšetrenie je nevyhnutné pri väčšine očných zákrokov a pre stanovenie správneho liečebného postupu. Všetky náklady na OCT vyšetrenie za vás uhradí Union zdravotná poisťovňa.

Očná ambulancia DaLG, s.r.o. (MUDr. Silvia Koutunová) je zameraná predovšetkým na diagnostiku a konzervatívnu liečbu glaukómu a ochorení sietnice.

0
Balík

Balík výhod pre váš zdravý zrak vo výške až 100 €. Na zdraví našich poistencov nám záleží, preto majú v rámci očného balíka komplexné vyšetrenie očí a OCT vyšetrenie úplne zdarma. Okrem toho prispejeme deťom na okuliarové rámy.