Zdieľať

Zdravý rozum #5: Kúpa nehnuteľnosti

ZRO_5-9
Vypočujte si 5. diel nášho nového podcastu Zdravý rozum, v ktorom sa venujeme kúpe nehnuteľnosti.
ZRO_5-9

Naše úspešné podcasty Zdravé reči a Zdravá duša rozširujeme o ďalší, informáciami nabitý podcast Zdravý rozum. Zameriavame sa v ňom na vzdelávanie v oblasti finančnej aj právnej gramotnosti, čím chceme meniť vaše životy k lepšiemu a uľahčiť vám riešenie rôznych situácií, ktoré život prináša.

Každý mesiac vám spolu s odborným hosťom ľudskou rečou približujeme aktuálne témy z oblasti financií či práva.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Kúpa nehnuteľnosti je dôležitým krokom pre každého, kto sa rozhodol bývať vo vlastnom. Je to však náročný proces, od výberu samotnej nehnuteľnosti až po zrealizovanie platby a prevzatie kľúčov, či už si  financie požičiate z banky alebo platíte z vlastných zdrojov.

Čo všetko treba pri vyberaní nehnuteľnosti starostlivo preskúmať a na čo si dať pozor vám objasní odborník na nehnuteľnosti Richard Churý.

V tomto diele podcastu sa dozviete aj:

Atoms/icons/80/grey-red/poistenie_majetku-80

Naše poistenie nehnuteľnosti a domácnosti je jednoduché a zrozumiteľné

Vyskladajte si ho podľa svojich potrieb online za pár minút. Zľava 20 % na online Poistenie domácnosti plus zľava 5 % pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 5. dielu podcastu Zdravý rozum o kúpe nehnuteľnosti, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.