Zdieľať

Zdravý rozum #14: Bezpečnosť na cestách v zime

ZRO_14-9
Vypočujte si 14. diel nášho nového podcastu Zdravý rozum, v ktorom sa venujeme bezpečnosti na cestách v zime.
ZRO_14-9

Naše úspešné podcasty Zdravé reči a Zdravá duša rozširujeme o ďalší, informáciami nabitý podcast Zdravý rozum. Zameriavame sa v ňom na vzdelávanie v oblasti finančnej aj právnej gramotnosti, čím chceme meniť vaše životy k lepšiemu a uľahčiť vám riešenie rôznych situácií, ktoré život prináša.

Každý mesiac vám spolu s odborným hosťovstvom ľudskou rečou približujeme aktuálne témy z oblasti financií či práva.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Zima je náročnejšie obdobie nie len na šoférske zručnosti, ale aj na starostlivosť o naše auto. Zimné pneumatiky sú síce predpokladom bezpečnej jazdy, ale samotná bezpečnosť jazdy je na nás, vodičoch a vodičkách. 

Ako je to s prípravou auta, ako si zachovať zdravý rozum a jazdiť bezpečne v zime vysvetlil Tomáš Vrábel z odboru dopravnej polície.

Dozviete sa aj to:

Atoms/icons/80/grey-red/poistenie_auta_na_dovolenku-80

Môžete platiť za poistenie auta menej?

U nás si vyskladáte poistenie podľa seba. Splátky si nastaviť mesačne alebo štvrťročne. Prihodiť si poistenie batožiny, úrazu a prémiové asistenčné služby.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 14. dielu podcastu Zdravé reči o bezpečnosti na cestách v zime kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.