Zdravý rozum #11: Materské školy

ZRO_11-9 (1)
Vypočujte si 11. diel nášho nového podcastu Zdravý rozum, v ktorom sa venujeme materským školám.
ZRO_11-9 (1)

Naše úspešné podcasty Zdravé reči a Zdravá duša rozširujeme o ďalší, informáciami nabitý podcast Zdravý rozum. Zameriavame sa v ňom na vzdelávanie v oblasti finančnej aj právnej gramotnosti, čím chceme meniť vaše životy k lepšiemu a uľahčiť vám riešenie rôznych situácií, ktoré život prináša.

Každý mesiac vám spolu s odborným hosťovstvom ľudskou rečou približujeme aktuálne témy z oblasti financií či práva.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Materská škola je predškolské zariadenie, kde má dieťa zabezpečenú okrem stravovania a bezpečného prostredia aj výchovu a vzdelávanie v predškolskom veku.

Od určitého veku dieťaťa je materská škola povinná. Má v nej každé dieťa zabezpečené miesto? O materských školých hovorí Viera Hajduková z Ministerstva školstva zo sekcie regionálneho školstva.

Dozviete sa aj o tom:

Atoms/icons/80/grey-green/prebabatka-80

Vrátenie doplatkov za lieky pre deti

Aj pri bežnej viróze či chrípke, v lekárni často doplatíte desiatky eur. Vaše doplatky za lieky a dietetické potraviny pre deti preplácame bez akéhokoľvek finančného limitu.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 11. dielu podcastu Zdravý rozum o materských školách kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Regina Juhásová