Zdravé reči #132: Ako zlepšiť stravovacie návyky u detí

ZR_132-Ako zlepšiť stravovacie návyky u detí
Vypočujte si 132. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme téme zlepšenia stravovacích návykov u detí.
ZR_132-Ako zlepšiť stravovacie návyky u detí

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Prinášame ďalšiu divácky populárnu epizódu z eventu Zdravé reči LIVE v Poprade. Jej témou je obezita u detí. Súčasný stav nám zhodnotila pediatrička Beáta Šoltýsová z Nemocnice Poprad ako epidémiu.

Témou zdravého životného štýlu nielen u detí, sa zaoberal Vlado Zlatoš. Upozornil, že práve životný štýl sa najviac podpisuje na zdraví detí a mládeže. Venoval sa prevencii obezity i tomu, čo by sme mali v našich domácnostiach a školách zmeniť, nie len pre zdravie detí ale aj rodičov. Pretože práve rodičia sú prvým vzorom, od ktorých deti získavajú stravovacie návyky.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 132. dielu podcastu Zdravé reči, o prevencii detskej obezity, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová