Zdieľať

Zdravé reči #93: Špeciál o imunite

Špecíl o imunite
Vypočujte si 93. diel nášho podcastu Zdravé reči, ktorý je prvým vybraným špeciálom o imunite a jej podpore.
Špecíl o imunite

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Každý týždeň, vždy v pondelok ráno, vám prinášame podcast plný zdravých rečí. V našom štúdiu sme hostili už desiatky renomovaných odborníkov a špecialistov, venovali sme sa ľudskému telu a ľudskej duši tak, aby sme pomohli predchádzať mnohým nepríjemným ochoreniam a problémom.

Koniec roka už tradične patrí sumarizovaniu, a preto vám prinášame prvý z našich špeciálov. Je zima, a tak nečudo, že sme z jednotlivých epizód ZDRAVÝCH REČÍ vybrali tie, ktoré sa venujú našej imunite a jej podpore.

To najlepšie z rozhovorov našej Petry Podkonickej si môžete vypočuť práve teraz. Ďakujeme za dôveru, dopočutia v roku 2022.

0 %
Príspevok

Vrátime vám 50 % z ceny očkovania proti kliešťovej encefalitíde. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 93. dielu podcastu Zdravé rečí so špeciálom o imunite klinite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Štálniková

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.