Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #33: Stop hazardu so zdravím

Hazard so zdravím
Vypočujte si 33. diel nášho podcastu Zdravé reči na tému rýchlej zdravotnej pomoci. Rozprávali sme sa s dlhoročným záchranárom a lekárom Viliamom Dobiášom.
Hazard so zdravím

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Ako vyzerá bežný deň záchranára a aká je zostava v záchrannej službe? Kedy je najvyšší počet volajúcich a z akých dôvodov si ľudia volajú sanitku? Ktoré prípady idú priamo do nemocnice? Ako je financované zdravotníctvo a prečo je potrebné jeho dofinancovanie?

Na tieto otázky a množstvo iných zaujímavých informácií nám odpovedal dlhoročný záchranár a lekár Viliam Dobiáš.

0
na zuby

Prispejeme vám až 150 € na zuby ročne na ošetrenie u zubára, dentálnu hygienu alebo zubné strojčeky. Vy rozhodnete, či ich miniete naraz alebo si ich rozdelíte na viac ošetrení.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 33. dielu podcastu Zdravé rečí o záchranárstve a prvej pomoci, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Barbara Rusinova

Pomohla ti táto odpoveď?