Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #25: Výber zdravotnej poisťovne

Výber zdravotnej poisťovne
Vypočujte si 25. diel nášho podcastu Zdravé reči na tému zmeny zdravotnej poisťovne. Rozprávali sme sa s riaditeľkou sekcie zdravotného poistenia v Union zdravotnej poisťovni Elenou Májekovou.
Výber zdravotnej poisťovne

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Na Slovensku máme tri zdravotné poisťovne a môžeme si vybrať, v ktorej chceme byť poistení. Prečo nie je jedno, v ktorej zdravotnej poisťovni ste a aké výhody vám poisťovne prinášajú? Aké sú rozdiely medzi benefitmi a ich uplatnením? Ako postupovať pri zmene poisťovne, kedy je možné ju meniť a odkedy je táto zmena platná? Dokedy je potrebné prepoistiť vaše dieťatko?

Na tému prečo je dôležité mať dobrú zdravotnú poisťovňu, sme sa rozprávali s riaditeľkou sekcie zdravotného poistenia v Union zdravotnej poisťovni Elenou Májekovou.

0
na zuby

Prispejeme vám až 150 € na zuby ročne na ošetrenie u zubára, dentálnu hygienu alebo zubné strojčeky. Vy rozhodnete, či ich miniete naraz alebo si ich rozdelíte na viac ošetrení.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 25. dielu podcastu Zdravé rečí o zdravotnom poistení, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Barbara Rusinova

Pomohla ti táto odpoveď?