Zdieľať

Zdravé reči #157: Nedostatok železa

ZR_157-9
Vypočujte si 157. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme nedostatku železa.
ZR_157-9

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Máte dostatok spánku a aj tak sa cítite vyčerpaní a trápi vás únava? Môže ísť o nedostatok železa. Hlavným zdrojom železa by mal byť váš pestrý jedálniček. 

Akú úlohu má železo v našom organizme a ako vplýva jeho nedostatok na naše zdravie vysvetlil gastroenterológ doktor Radovan Juríček.

O železe sa dozviete aj :

Atoms/icons/80/grey-green/kolko_platit-80

Zdravotné výhody pre všetkých

Union zdravotná poisťovňa prináša svojim poistencom množstvo zdravotných výhod a zliav. Príspevok 150 eur na zubné ošetrenie a dentálnu hygienu, doplatky za lieky pre deti, nadštandardné vyšetrenia a oveľa viac …

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 157. dielu podcastu Zdravé reči o nedostatku železa kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.