Zdieľať

Zdravé reči #156: Bielenie zubov

ZR_156-9
Vypočujte si 156. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme bieleniu zubov.
ZR_156-9

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Farba zubov je daná geneticky. Počas nášho života ju do istej miery ovplyvňujú aj rôzne faktory, ako sú napríklad hygienické návyky, pitie kávy alebo fajčenie. V ponuke je množstvo bieliacich produktov, ktoré sú určené na použitie doma, ale vybieliť zuby sa dajú aj odborne, v stomatologickej ambulancii.

Aká forma bielenia je pre vaše zuby najvhodnejšia vám poradí chemička Lucia Hovaňáková.

Dozviete sa aj to:

0
na zuby

Prispejeme vám až 300 € na zuby ročne –⁠ na ošetrenie u zubára, na dentálnu hygienu, zubné strojčeky a na inovatívne zubné kefky Oral-B iO či ďalšie produkty značky Oral-B.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 156. dielu podcastu Zdravé reči o bielení zubov kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.