Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #127: Imunita s Fitshaker

ZR_127- 9
Vypočujte si 127. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom si povieme ako doma posilňovať telo i svoju imunitu.
ZR_127- 9

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Union zdravotná poisťovňa motivuje k pohybu, športu a zdravému životnému štýlu. Byť fit je najlepšia prevencia. Preto sme spojili sily s Fitshaker a našim poistenkám a poistencom spoločne prinášame 20 % zľavu na členstvo v online fitku www.fitshaker.sk

Už žiadne výhovorky. K dosiahnutiu dokonalej postavy nemusíte chodiť do posilňovne. Efektívne sa dá cvičiť aj v pohodlí domova. Zároveň posilníte aj svoje zdravie a zmiernite stres. Ako budovať imunitu pohybom? Odpovede nájdete v novej epizóde nášho podcastu Zdravé reči.

Nakopnite po lete svoju imunitu a už od 5. 9. 2022 môžete využiť služby profesionálnych trénerov a koučov. Reštartujte svoje telo i myseľ. Všetky dôležité informácie o tejto výzve a o nájdení balansu pre svoje fyzické aj duševné ja nám porozpráva trénerka Diana Hô Chí z platformy www.fitshaker.sk.

0 %
Zľava

Máme pre vás zľavu 20 % na ročné alebo trojmesačné členstvo vo Fitshaker. Získate tak prístup k rôznym programom s rozličnými štýlmi tréningových videí a spravíte si fitko doma. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 127. dielu podcastu Zdravé reči o imunite s fitshakerom, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Štálniková

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.