Zdieľať

Zdravé reči #127: Imunita s Fitshaker

ZR_127- 9
Vypočujte si 127. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom si povieme ako doma posilňovať telo i svoju imunitu.
ZR_127- 9

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Union zdravotná poisťovňa motivuje k pohybu, športu a zdravému životnému štýlu. Byť fit je najlepšia prevencia. Preto sme spojili sily s Fitshaker a našim poistenkám a poistencom spoločne prinášame 20 % zľavu na členstvo v online fitku www.fitshaker.sk

Už žiadne výhovorky. K dosiahnutiu dokonalej postavy nemusíte chodiť do posilňovne. Efektívne sa dá cvičiť aj v pohodlí domova. Zároveň posilníte aj svoje zdravie a zmiernite stres. Ako budovať imunitu pohybom? Odpovede nájdete v novej epizóde nášho podcastu Zdravé reči.

Nakopnite po lete svoju imunitu a už od 5. 9. 2022 môžete využiť služby profesionálnych trénerov a koučov. Reštartujte svoje telo i myseľ. Všetky dôležité informácie o tejto výzve a o nájdení balansu pre svoje fyzické aj duševné ja nám porozpráva trénerka Diana Hô Chí z platformy www.fitshaker.sk.

0 %
Zľava

Máme pre vás zľavu 20 % na ročné alebo trojmesačné členstvo vo Fitshaker. Získate tak prístup k rôznym programom s rozličnými štýlmi tréningových videí a spravíte si fitko doma. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 127. dielu podcastu Zdravé reči o imunite s fitshakerom, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Štálniková

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.