Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #126: Starostlivosť o novorodeniatko

ZR_126- Starostlivosť o novorodeniatko
Vypočujte si 126. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme starostlivosti o novorodeniatko.
ZR_126- Starostlivosť o novorodeniatko

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Príchod bábätka výrazne ovplyvní každodenný život rodiny. Rodičia pociťujú okrem obrovskej radosti často aj únavu a stres. Všetky tieto emócie sú prirodzené, no s dobrou prípravou vieme mnoho situácií zvládnuť aj bez nich. 

Okrem zabezpečenia si bežnej výbavičky s praktickými vecami potrebnými k prebaľovaniu, dojčeniu, spánku a bezpečnému rozvoju dieťatka je dôležitým bodom v príprave na príchod bábätka aj včasný výber pediatra a gynekológa – pôrodníka. 

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Rady ako sa pripraviť na príchod bábätka a ako sa tešiť z každého okamihu s už narodeným dieťatkom, nám prišla porozprávať MUDr. Katarína Legrand, pediatrička a poradkyňa z online pediatrickej platformy vasaokidoki.sk.

0
Príspevok
Na bábätko vám prispejeme až 100 €. Bezplatne vám požičiame monitor dychu, pošleme poukážku na nákup novorodeneckých potrieb a prispejeme na kurz plávania.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 126. dielu podcastu Zdravé reči o starostlivosti o novorodeniatko, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.