Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #126: Starostlivosť o novorodeniatko

ZR_126- Starostlivosť o novorodeniatko
Vypočujte si 126. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme starostlivosti o novorodeniatko.
ZR_126- Starostlivosť o novorodeniatko

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Príchod bábätka výrazne ovplyvní každodenný život rodiny. Rodičia pociťujú okrem obrovskej radosti často aj únavu a stres. Všetky tieto emócie sú prirodzené, no s dobrou prípravou vieme mnoho situácií zvládnuť aj bez nich. 

Okrem zabezpečenia si bežnej výbavičky s praktickými vecami potrebnými k prebaľovaniu, dojčeniu, spánku a bezpečnému rozvoju dieťatka je dôležitým bodom v príprave na príchod bábätka aj včasný výber pediatra a gynekológa – pôrodníka. 

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Rady ako sa pripraviť na príchod bábätka a ako sa tešiť z každého okamihu s už narodeným dieťatkom, nám prišla porozprávať MUDr. Katarína Legrand, pediatrička a poradkyňa z online pediatrickej platformy vasaokidoki.sk.

0
Príspevok
Na bábätko vám prispejeme až 100 €. Bezplatne vám požičiame monitor dychu, pošleme poukážku na nákup novorodeneckých potrieb a prispejeme na kurz plávania.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 126. dielu podcastu Zdravé reči o starostlivosti o novorodeniatko, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.