Zdieľať

Zdravé reči #126: Starostlivosť o novorodeniatko

ZR_126- Starostlivosť o novorodeniatko
Vypočujte si 126. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme starostlivosti o novorodeniatko.
ZR_126- Starostlivosť o novorodeniatko

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Príchod bábätka výrazne ovplyvní každodenný život rodiny. Rodičia pociťujú okrem obrovskej radosti často aj únavu a stres. Všetky tieto emócie sú prirodzené, no s dobrou prípravou vieme mnoho situácií zvládnuť aj bez nich. 

Okrem zabezpečenia si bežnej výbavičky s praktickými vecami potrebnými k prebaľovaniu, dojčeniu, spánku a bezpečnému rozvoju dieťatka je dôležitým bodom v príprave na príchod bábätka aj včasný výber pediatra a gynekológa – pôrodníka. 

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Rady ako sa pripraviť na príchod bábätka a ako sa tešiť z každého okamihu s už narodeným dieťatkom, nám prišla porozprávať MUDr. Katarína Legrand, pediatrička a poradkyňa z online pediatrickej platformy vasaokidoki.sk.

0
Príspevok

Na bábätko vám prispejeme až 300 €. Získajte príspevok na plienky Pampers, vybrané produkty HiPP, na kurz plávania alebo na monitor dychu.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 126. dielu podcastu Zdravé reči o starostlivosti o novorodeniatko, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.