Atoms/icons/24/grey/info-24

V piatok 30. 9. 2022 sme pre vás predĺžili otváraciu dobu kontaktných miest až do 20:00 hod. 

Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #124: Migrény

ZR_124 - Migrény
Vypočujte si 124. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme bolesti hlavy a migrénam.
ZR_124 - Migrény

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Migréna či bolesť hlavy nám dokáže výrazne skomplikovať život, nedokážeme sa pri nej sústrediť, sme paralyzovaní. Stáva sa, že bolesť nedokážeme zmierniť a sme nútení vyhľadať lekársku pomoc.

Bolesti hlavy môžu byť podmienené iným ochorením, prípadne úrazom. Sú však aj bolesti, ktoré nie sú sprevádzané žiadnym ochorením. Preto je dôležitá návšteva odborníka a správna diagnostika príčin bolesti hlavy. Zvláštnosťou je, že sa bolesti hlavy častejšie vyskytujú u mužov ako u žien.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Na otázky nám odpovedali neurologičky MUDr. Terézia Macková a MUDr. Mária Petrincová zo súkromného zariadenia SZC Hippokrates.

Atoms/icons/80/grey-green/kolko_platit-80

Extra výhody a zľavy pre poistencov Union zdravotnej poisťovne

Union zdravotná poisťovňa prináša svojim poistencom množstvo extra výhod a zliav vo vybraných zdravotníckych zariadeniach, ako aj u našich partnerov po celom Slovensku.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 124. dielu podcastu Zdravé reči o migrénach, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.