Zdieľať

Zdravá duša #51: Marihuana

ZD_51-9
Vypočujte si 51. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme Marihuana.
ZD_51-9

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Ľudia občas svoje problémy a emocionálnu záťaž prekonávajú siahnutím po zakázaných návykových látkach, ako je napríklad marihuana. Pre mnohých tínedžerov sa užívanie marihuany stalo sprievodným javom dospievania. Je marihuana naozaj prírodná, neškodná látka, liečivo alebo mäkká neškodná droga?

Mýty o marihuane, fakty o závislosti na nej, dopadoch na ľudskú psychiku či život, ale aj o  následkoch pri nevyhľadaní odbornej pomoci porozprával klinický psychológ Marián Huštaty z AD Clinic. 

V tomto diele podcastu sa dozviete:

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 51. dielu podcastu Zdravá duša o marihuane, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.