Nové výhody pre bábätká

Nové výhody pre bábätká

Príspevok na kurz plávania a nákup novorodeneckých potrieb

Čakáte bábätko?

Máme pre vás výborné správy! Union myslí na budúce mamičky aj na ich bábätká. Preplácame všetky vyšetrenia, ktoré sú potrebné pre zabezpečenie optimálnej zdravotnej starostlivosti o novorodencov a okrem toho máme pre nich od 1.10.2017 pripravené aj zaujímavé výhody, o ktorých budeme postupne informovať e-mailom alebo telefonicky. Zároveň pripravujeme aj web stránku, na ktorej sa ako budúca mamička budete môcť zaregistrovať a následne vám pošleme poštou denníček „Naše dieťatko“, kde si môžete zaznamenávať významné okamihy života vášho bábätka.

30 EUR na nákup novorodeneckých potrieb

Formou zľavy v hodnote 30 EUR si môžete v e-shope www.mimulo.sk zakúpiť napr. kozmetiku, pomôcky, oblečenie alebo hračky. Nárok na príspevok majú naši malí poistenci od narodenia do dovŕšenia 3. mesiaca života.

Obchod mimulo.sk okrem toho poskytne mamičke tiež ako darček detské ponožky zľavu vo výške 10 EUR pri ďalšom nákupe. Leták so zľavou 30 EUR, ktorý obsahuje informácie a kód pre uplatnenie zľavy v e-shope, budeme zasielať automaticky každému novorodencovi spolu s preukazom poistenca Union zdravotnej poisťovne.

kurz plavania pre babatka

30 EUR na kurz
plávania

Dieťatku až do veku 18 mesiacov prispejeme na kurz plávania vo výške 30 EUR. Plávanie dojčiat a batoliat má veľmi pozitívny vplyv na ich psychomotorický vývoj aj na posilnenie imunity.

Kurzy plávania prebiehajú v mnohých  mestách – ich ponuky je možné nájsť na internete. Dĺžka trvania kurzu, počet lekcií a cena sú rôzne. Stačí, aby ste si vybrali kurz, ktorý vám a vášmu bábätku najviac vyhovuje, prihlásili sa a zaplatili poplatok. My vám na základe žiadosti preplatíme sumu, ktorú ste uhradili (najviac do výšky 30 EUR).

Bábätko môžete poistiť online, telefonicky, alebo osobne na niektorej z našich pobočiek, stačí si so sebou priniesť občiansky preukaz a rodný list dieťatka. My vám potom spolu s preukazom poistenca pošleme aj zľavu do e-shopu mimulo.sk a môžete tiež čerpať ďalšie z našich zliav pre deti.

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Príbehy naších zákaznikov

Recenzia - žena

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Anna Hančárová GVP,spol s r.o. Humenné
Recenzia - muž

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Martin Buršák Syráreň Bel Slovensko, a. s.
susan_garett

Lorem ipsum

John Doe PR Manager
0
tisíc spokojných
klientov
0
tisíc doplatkov
na zuby mesačne
21

tisíc zmluvných
lekárov