Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Pamätníček na prvé spoločné zážitky

Uchovajte si spomienky na prvé kroky, slová a míľniky vášho dieťatka v krásnom pamätníku. Knižku Naše dieťatko venujeme každej budúcej mame, ktorá je u nás poistená.
Knizka nase dietatko

Získajte od nás knižku Naše dieťatko

Knižka „Naše dieťatko“ je denníček, ktorý vám pomôže zaznamenávať všetky dôležité okamihy o vašom bábätku – ako ste vyberali jeho meno, aký je jeho rodostrom, aké boli jeho prvé dni a noci, kedy ste zapálili jeho prvú sviečku na torte a ďalšie spoločné zážitky. Spolu so zápiskami si do denníčka môžete nalepovať fotografie, či iné obrázky.

Ako môžete získať knižku Naše bábätko?

Stačí, aby ste boli poistená v Union zdravotnej poisťovni a vyplnili nasledujúci formulár. Ak spĺňate podmienky, knižku vám pošleme poštou.

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Poistite sa na letnú dovolenku už teraz

Pohodlne online za 5 minút. Aj s predstihom, aj na poslednú chvíľu. Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú zľavu na krátkodobé cestovné poistenie až 50 %.