Atoms/icons/24/grey/info-24

….

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Využite pomoc pôrodnej asistentky u vás doma úplne zadarmo

Pôrodná asistentka je nenahraditeľnou oporou pred pôrodom aj počas šestonedelia. Služby licencovanej asistentky u vás doma vám ako jediná zdravotná poisťovňa preplatíme v plnej výške, pretože chceme, aby ste sa mohli sústrediť na príchod bábätka a zotavenie po pôrode.
Vyhody porodna asistencia
Vyhody porodna asistencia

Čo od nás dostanete?

Licencovaná pôrodná asistentka je odborníčka, ktorá vám poskytne špecifickú zdravotnú starostlivosť počas tehotenstva, pred a po pôrode. S nami máte zdravotnú starostlivosť licencovanej pôrodnej asistentky u vás doma formou osobnej návštevy alebo online konzultácie (videorozhovoru) v nasledujúcom rozsahu zadarmo:

V čom vám vie pôrodná asistentka pomôcť?

Pred pôrodom vám pomôže pripraviť sa na príchod dieťatka, zvládnuť stres v nových situáciách, či vypracovať pôrodný plán a vybrať vhodnú pôrodnicu. Po pôrode vám zas vysvetlí, ako sa čo najlepšie postarať o novorodenca – prebaľovanie, kúpanie, pomoc s dojčením a poradí, ako predchádzať komplikáciám a zápalom prsníkov.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.