Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Využite pomoc pôrodnej asistentky u vás doma úplne zadarmo

Pôrodná asistentka je nenahraditeľnou oporou pred pôrodom aj počas šestonedelia. Služby licencovanej asistentky u vás doma vám ako jediná zdravotná poisťovňa preplatíme v plnej výške, pretože chceme, aby ste sa mohli sústrediť na príchod bábätka a zotavenie po pôrode.
Vyhody porodna asistencia

Čo od nás dostanete?

Licencovaná pôrodná asistentka je odborníčka, ktorá vám poskytne špecifickú zdravotnú starostlivosť počas tehotenstva, pred a po pôrode. S nami máte zdravotnú starostlivosť licencovanej pôrodnej asistentky u vás doma v nasledujúcom rozsahu zadarmo:

V čom vám vie pôrodná asistentka pomôcť?

Pred pôrodom vám pomôže pripraviť sa na príchod dieťatka, zvládnuť stres v nových situáciách, či vypracovať pôrodný plán a vybrať vhodnú pôrodnicu. Po pôrode vám zas vysvetlí, ako sa čo najlepšie postarať o novorodenca – od prebaľovania, kúpania, pomôže s dojčením a poradí, ako predchádzať komplikáciám a zápalom prsníkov.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.