Vyhodnotenie súťaže: Výstava ITF Slovakiatour

Vyhodnotenie súťaže: Výstava ITF Slovakiatour 2014, termín aktivity: 30.01.-02.02.2014

Každý návštevník, ktorý sa v termíne od 30.01.-02.02.2014 zúčastnil v rámci výstavy ITF Slovakiatour 2014 ankety, zodpovedal súťažné otázky, vyplnil všetky kontaktné údaje a zároveň podpísal anketový lístok, bol automaticky zaradený do žrebovania o hodnotné výhry: 1 x hotelová poukážka Connex na nákup 3-dňového víkendového relaxačného pobytu pre dve osoby v slovenských a európskych hoteloch podľa vlastného výberu, 1 x 3-dielny set cestovných kufrov značky Leonardo a 1 x Set nosičov na lyžiarky a lyže značky HEAD.

Žrebovanie sa uskutočnilo 07.02.2014 v priestoroch Union poisťovne, a.s. za účasti zamestnancov oddelenia marketingu a podpory predaja, a tu sú mená výhercov:

• H. Zivčák, Cífer – hotelová poukážka Connex na nákup 3-dňového víkendového relaxačného pobytu pre dve osoby
  • K. Németová, Pezinok – 3-dielny set cestovných kufrov značky Leonardo
  • M. Kulifajová, Bratislava – Set nosičov na lyžiarky a lyže značky HEAD

Do súťaže sa mohli zaradiť fyzické osoby, ktoré dovŕšili v deň konania súťaže 18 rokov a viac. Do žrebovania nebolo možné zaradiť čiastočne vyplnený a nepodpísaný anketový lístok. V prípade, ak boli účastníkom súťaže odovzdané dva a viac anketových lístkov s uvedením rovnakého mena a priezviska, bol do žrebovania zaradený len jeden anketový lístok.

Výhercovia budú ohľadne výhry kontaktovaní aj telefonicky. Výhercom srdečne gratulujeme.

Union poisťovňa, a. s.