Zdieľať

Stop hazardu so zdravím

stop hazardu so zdravim

Nemocnice, lekári, záchranné služby – naše zdravotníctvo čelí najväčšiemu náporu vo svojej histórii. Kým nároky na zdravotnú starostlivosť stúpajú, peniaze sa míňajú.

stop hazardu so zdravim

 

Nemocnice, lekári, záchranné služby – naše zdravotníctvo čelí najväčšiemu náporu vo svojej histórii. Kým nároky na zdravotnú starostlivosť stúpajú, peniaze sa míňajú. Aby sa zabránilo situácii, kedy zdravotná starostlivosť na Slovensku nebude pre všetkých občanov dostupná v takej kvalite a miere ako je tomu dnes, vznikla iniciatíva celého sektoru zdravotníctva s názvom Stop hazardu so zdravím. My v Unione sme sa ju tiež rozhodli podporiť.

V iniciatíve sa ako signatári spojili jednotlivé segmenty v sektore zdravotníctva, pričom počet podporovateľov priebežne narastá, aby zabojovali o pozornosť Vlády SR.

Signatari Stop hazardu so zdravim

A o podporu teraz prosíme aj vás, našich verných klientov.

Iniciatíva totiž v týchto dňoch spustila internetové hlasovanie, ktorého výsledky chce doručiť Vláde SR. Už onedlho sa totiž bude schvaľovať štátny rozpočet na ďalší rok, ktorý nezohľadňuje reálne finančné potreby zdravotníctva – cieľom je to zmeniť a ukázať ministrom, aj poslancom, že Slovákom záleží na tom, aké tu máme zdravotníctvo a že ho treba v rebríčku priorít posunúť na tú najvyššiu priečku. Už včera bolo neskoro!

Súčasťou hlasovania sú tri krátke anketové otázky týkajúce sa finančnej injekcie pre zdravotníctvo v súvislosti s pandémiou, férového prístupu vlády a zvýšenia platby za poistencov štátu, teda zvýšených finančných zdrojov do zdravotníctva

Prosíme, zahlasujte na stránke stophazardusozdravim.sk – pre dobrú vec sa musíme spojiť všetci!

 

Súčasťou hlasovania sú tri krátke anketové otázky týkajúce sa finančnej injekcie pre zdravotníctvo v súvislosti s pandémiou, férového prístupu vlády a zvýšenia platby za poistencov štátu, teda zvýšených finančných zdrojov do zdravotníctva

Prosíme, zahlasujte na stránke stophazardusozdravim.sk – pre dobrú vec sa musíme spojiť všetci!

Martina Harsanyiova

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.