Zdieľať

Vyhodnotenie súťaže: Výstava ITF Slovakiatour 2015

Každý návštevník, ktorý sa v termíne od 29.01.-01.02.2015 zúčastnil v rámci výstavy ITF Slovakiatour 2015 ankety, zodpovedal súťažné otázky, vyplnil všetky kontaktné údaje a zároveň podpísal anketový lístok, bol automaticky zaradený do žrebovania o hodnotné výhry.

 

Každý návštevník, ktorý sa v termíne od 29.01.-01.02.2015 zúčastnil v rámci výstavy ITF Slovakiatour 2015 ankety, zodpovedal súťažné otázky, vyplnil všetky kontaktné údaje a zároveň podpísal anketový lístok, bol automaticky zaradený do žrebovania o hodnotné výhry: 1 x Ľahký stan Hannah Troll pre tri osoby s priestrannou apsidou + 2 x trojsezónnový spacák Nucleus X850, 1 x Autochladnička SENCOR SCM 2025 s objemom 20 l a s ABS monitorom, 1 x Hojdacia sieť Amazonas Salsa Fuego s nosnosťou až 150 kg

Žrebovanie sa uskutočnilo 09.02.2015 v priestoroch Union poisťovne za účasti zamestnancov oddelenia marketingu a podpory predaja, a.s.  tu sú mená výhercov:

  • M. Molnár, Bzovík – 1 x Ľahký stan Hannah Troll pre tri osoby s priestrannou apsidou + 2 x trojsezónnový spacák Nucleus X850
  • L. Štvtecká, Čáčov –  Autochladnička SENCOR SCM 2025 s objemom 20 l a s ABS monitorom
  • K. Javorská, Bratislava – Hojdacia sieť Amazonas Salsa Fuego s nosnosťou až 150 kg

 

Do súťaže sa mohli zaradiť fyzické osoby, ktoré dovŕšili v deň konania súťaže 18 rokov a viac. Do žrebovania nebolo možné zaradiť čiastočne vyplnený a nepodpísaný anketový lístok.

V prípade, ak boli účastníkom súťaže odovzdané dva a viac anketových lístkov s uvedením rovnakého mena a priezviska, bol do žrebovania zaradený len jeden anketový lístok.

Výhercovia budú ohľadne výhry kontaktovaní aj telefonicky. Výhercom srdečne gratulujeme.

Union poisťovňa, a. s.

Union Poisťovňa

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.