Zdieľať

Tešíte sa z novej chaty či záhrady? Nezabudnite na poistenie chaty či záhrady online

online poistenie chaty
Víkendy mimo ruchu mesta, vlastná záhradka, čerstvý vzduch, príroda... Mať vlastnú chatu či chalupu ako miesto na pravidelný oddych od práce a stresu je snom mnohých dospelých ľudí či rodín. Trávenie dovoleniek a prázdnin na vysnívanom mieste prináša nevídané zážitky na celý život.
online poistenie chaty
V článku si prečítate:

Aby sa však nezmenili na nočnú moru, podobne ako pri poistení domu či bytu, nezabudnite na to, že aj na chate sa môže stať nepredvídateľná nepríjemná udalosť.

Silné búrky, záplavy alebo nežiaduca návšteva vandalov dokážu vašu oázu pokoja a oddychu zmeniť na nepoznanie. Škody môžu byť naozaj obrovské, preto je rozhodne na mieste uzatvoriť si poistenie chaty alebo záhrady. Isteže, nepredvídateľné udalosti nedokáže úplne eliminovať, no predsa len môžete mať pokojnejší spánok.

Atoms/icons/80/grey-red/poistenie_majetku-80

Naše poistenie nehnuteľnosti a domácnosti je jednoduché a zrozumiteľné

Vyskladajte si ho podľa svojich potrieb online za pár minút. Zľava 20 % na online Poistenie domácnosti plus zľava 5 % pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Čo zahŕňa poistenie chaty?

Škody spôsobené víchricou, zosuvom pôdy, povodňami, požiarom, či hoci úderom blesku, ťarchou snehu a námrazy, rovnako aj škody spôsobené zlodejmi a vandalmi, toto poistenie pokryje.
S naším poistením chaty alebo záhrady dostanete:

Výhodné doplnkové poistenia

Poistenie si môžete rozšíriť o poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú tretím osobám a vybrať si môžete aj z doplnkových poistení vzťahujúcich sa na poistenie majetku. Napríklad poistenie Drobnosti pre nehnuteľnosť, ktoré pokryje:

Poistenie chaty a záhrady vám odporúčame uzatvoriť online, získate tak zľavu 20 percent. Nárok na ďalšiu zľavu vo výške 5 percent máte, ak ste poistenkou či poistencom Union zdravotnej poisťovne. Poistenie si vyberiete presne podľa svojich potrieb, nie z univerzálnych balíčkov a dokonca aj bez obhliadky.

Martina Harsanyiova

CESTUJTE S NAJLEPŠÍM POISTENÍM UNIONU

Som Angie, váš nový anjel strážny. Letím k vám s najlepším cestovným poistením Unionu. Odteraz cestujete pod mojimi krídlami.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.