Zdieľať

Tešíte sa z novej chaty či záhrady? Nezabudnite na poistenie chaty či záhrady online

online poistenie chaty
Víkendy mimo ruchu mesta, vlastná záhradka, čerstvý vzduch, príroda... Mať vlastnú chatu či chalupu ako miesto na pravidelný oddych od práce a stresu je snom mnohých dospelých ľudí či rodín. Trávenie dovoleniek a prázdnin na vysnívanom mieste prináša nevídané zážitky na celý život.
online poistenie chaty
V článku si prečítate:

Aby sa však nezmenili na nočnú moru, podobne ako pri poistení domu či bytu, nezabudnite na to, že aj na chate sa môže stať nepredvídateľná nepríjemná udalosť.

Silné búrky, záplavy alebo nežiaduca návšteva vandalov dokážu vašu oázu pokoja a oddychu zmeniť na nepoznanie. Škody môžu byť naozaj obrovské, preto je rozhodne na mieste uzatvoriť si poistenie chaty alebo záhrady. Isteže, nepredvídateľné udalosti nedokáže úplne eliminovať, no predsa len môžete mať pokojnejší spánok.

Atoms/icons/80/grey-red/poistenie_majetku-80

Naše poistenie nehnuteľnosti a domácnosti je jednoduché a zrozumiteľné

Vyskladajte si ho podľa svojich potrieb online za pár minút. Zľava 20 % na online Poistenie domácnosti plus zľava 5 % pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Čo zahŕňa poistenie chaty?

Škody spôsobené víchricou, zosuvom pôdy, povodňami, požiarom, či hoci úderom blesku, ťarchou snehu a námrazy, rovnako aj škody spôsobené zlodejmi a vandalmi, toto poistenie pokryje.
S naším poistením chaty alebo záhrady dostanete:

Výhodné doplnkové poistenia

Poistenie si môžete rozšíriť o poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú tretím osobám a vybrať si môžete aj z doplnkových poistení vzťahujúcich sa na poistenie majetku. Napríklad poistenie Drobnosti pre nehnuteľnosť, ktoré pokryje:

Poistenie chaty a záhrady vám odporúčame uzatvoriť online, získate tak zľavu 20 percent. Nárok na ďalšiu zľavu vo výške 5 percent máte, ak ste poistenkou či poistencom Union zdravotnej poisťovne. Poistenie si vyberiete presne podľa svojich potrieb, nie z univerzálnych balíčkov a dokonca aj bez obhliadky.

Martina Harsanyiova

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.