Last minute Silvester? Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vás zachránia

Koniec roka sa nezadržateľne blíži. Pre tých z vás, ktorí ešte nemali čas sa zamyslieť nad tým, kde strávia silvestrovské oslavy, prinášame niekoľko nápadov. Veríme, že vás inšpirujú a vy prežijete záver roka 2017, na ktorý budete ešte dlho spomínať. A čo je najdôležitejšie – v dobrom. :-)

Last minute Silvester

Silvester v hlavnom meste

Hovorí sa, že Bratislava sa na Silvestra mení na Partyslavu. Napriek tomu, že sa vám môže tento nápad zdať na prvý pohľad ako klišé, naše hlavné mesto má na Silvestra čo ponúknuť.

Okrem množstva podnikov, ktoré v tento večer priam praskajú vo švíkoch, to žije aj v uliciach Starého Mesta. Tam sa pravidelne koná hlavný silvestrovský program, ktorý každoročne zabáva množstvo návštevníkov. Jeho ústredným bodom bude už tradične Hlavné a Hviezdoslavovo námestie, na ktorých bude počas celého dňa až do noci prebiehať pestrý hudobný a zábavný program. Nový rok tak môžete privítať v správnej párty nálade. 🙂

Silvester v hoteli Radisson Blu Carlton

Ak máte chuť osláviť prichádzajúci nový rok štýlovo, obklopení atmosférou starého Prešporku, priestory stáročia obľúbeného hotela Carlton sú pre tento zážitok ako stvorené.

Čaká vás delikátne menu šéfkuchára legendárnej reštaurácie Savoy, tradičná polnočná kapustnica, vianočný punč, slovenské vína, novoročný prípitok a skvelá atmosféra. Na podujatie je potrebné si zakúpiť vstupenky. Urobiť tak môžete na stránke ticketportal.sk. Veríme, že sa vám ešte nejaké ujdú! 🙂

Silvester Bužňa v Košiciach

O tom, že ani na východe Slovenska nie je núdza o bohatú silvestrovskú zábavu, svedčí aj toto úžasné podujatie, ktoré sa teší čoraz väčšej obľube. Ide o klasickú silvestrovskú veselicu, ktorá sa každoročne uskutočňuje v košickom Dome umenia.

Zábava sa nesie v duchu oldies a disco funky štýlu. Na svoje si jednoznačne prídu mladí, ale aj tí skôr narodení. V priebehu večera sa môžete tešiť na množstvo zaujímavých hudobných hostí. Okrem nich, samozrejme, nebude chýbať sprievodný program, tanečné vystúpenia a tombola. V cene vstupenky si užijete trojchodovú večeru, prípitok a nejaké to občerstvenie. Lístky si môžete kúpiť online, takže šup šup, neváhajte!

Silvestrovské behy

Nie každému sa správna silvestrovská zábava spája s bujarými oslavami na námestí a šampanským tečúcim potokom. Pre športových fanúšikov a nadšencov behu prinášame dva tipy na obľúbené silvestrovské bežecké podujatia, kde môžu osláviť posledný deň v roku pohybom.

Prvým podujatím je Beh cez bratislavské mosty. Príjemná, desaťkilometrová trasa vedie cez všetky bratislavské mosty a po nábreží Dunaja. Na záver podujatia obdržíte pamätnú medailu ako malú spomienku na túto príjemnú silvestrovskú akciu.

Druhým, nemenej obľúbeným, no o niečo náročnejším podujatím je Zoborský silvestrovský beh, ktorý patrí medzi najnáročnejšie preteky na Slovensku. Trasa je síce dlhá iba 3860 metrov, no známa je najmä svojím 262-metrovým prevýšením. Zároveň vedie cez archeologicky a historicky zaujímavé územie, čo len umocňuje tento už aj tak silný športový zážitok.

Silvestrovská „chatovačka“ v kruhu najbližších

Iste nám dáte za pravdu, ak povieme, že často nie je ani také dôležité kde, ale s kým! Ak nie ste práve v rozpoložení stráviť posledné hodiny v roku obklopení davom cudzích ľudí prizvuku petárd, vytvorte si nezabudnuteľný Silvester na chate vo vlastnej réžii, s ľuďmi, na ktorých vám záleží najviac a ktorí nepokazia žiadnu zábavu.

Môžete si navariť niečo dobré, zabaviť sa pri spoločenských hrách, stráviť príjemné chvíle popíjaním, vyjedaním maškŕt a v neposlednom rade bezstarostným „klábosením“. Veď konečne máte na seba po celoročnom zhone trochu času. Takéto chvíle rozhodne stoja za to!

Ak máte obavy, či sa vám podarí zohnať voľnú chatu na poslednú chvíľu, nezúfajte a navštívte stránky megaubytovanie.sk alebo hauzi.sk. Tu nájdete rôzne možnosti ubytovania na chatách po celom Slovensku.

Zľavové portály alebo nikdy neviete, kam vás zaveje najvýhodnejšia zľava

Patríte medzi ľudí, ktorí majú v sebe kus dobrodruha a neriešia, či sa o týždeň ocitnú na vysokohorskom wellness pobyte alebo na predĺženom víkende v Budapešti? Potom je vysoko pravdepodobné, že odpoveď na otázku, kde strávite blížiaci sa Silvester, nájdete práve na niektorom z mnohých zľavových portálov.

Môžete tam nájsť prekvapivo výhodné pobyty na miestach, v ktoré by ste takto, na poslednú chvíľu, ani neodvážili dúfať. Pravidelne sa tam objavujú i zaujímavé silvestrovské pobyty v rôznych kútoch Slovenska. Môžete si užiť pobyt v kúpeľoch a absolvovať rôzne relaxačné procedúry alebo sa ocitnúť na horách či na niekoľkodňovom silvestrovskom výlete v niektorej európskej metropole.

Odvážnym šťastie praje!