Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Laktačná poradkyňa v každom kraji spolu s Mamilou

Záleží nám na vytvorení čo najpevnejšieho puta medzi matkou a dieťaťom, preto sme sa rozhodli spolupracovať s občianskym združením MAMILA. V každom kraji na Slovensku majú naše poistenky možnosť získať pomoc s dojčením osobnou konzultáciou s laktačnými poradkyňami MAMILY so zľavou 20 %.
Dojčenie - Mamila
Dojčenie - Mamila

Čo od nás dostanete?

Na materstve a všetkom, čo s ním súvisí, nám záleží. Preto vám spolu s občianskym združením MAMILA prinášame zľavu 20 % na laktačné poradenstvo od vybraných laktačných poradkýň.

Stále aktuálny zoznam laktačných poradkýň, u ktorých môžete čerpať zľavu 20 %, nájdete na stránke MAMILY

Čo vám poskytne laktačná poradkyňa?

Budete mať možnosť spýtať sa jej na dojčenie a starostlivosť o bábätko. Laktačná poradkyňa vám vysvetlí čo robiť, aby dojčenie nebolelo, ako spoznáte, či bábätko vypilo dosť mlieka z prsníka, aké sú znaky správneho prisatia na prsník a polohy pri dojčení. Okrem toho vie poradiť ako zvýšiť množstvo mlieka, čo robiť, ak bábätko nepriberá a neprospieva a množstvo iných vecí.

Čo treba splniť?

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.