Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Certifikát o tretej dávke očkovania v mobilnej aplikácii

booster vakcína proti covidu
Absolvovali ste už tretiu dávku očkovania proti covidu? Certifikát nájdete aj v mobilnej aplikácii Union zdravotnej poisťovne.
booster vakcína proti covidu
V článku si prečítate:

Certifikát k tretej dávke

V týchto dňoch očkovacie centrá podávajú tretiu dávku vakcíny proti covidu. Ak ste ju dostali aj vy, určite vás bude zaujímať, ako sa dostanete k potvrdeniu o jej podaní v elektronickej forme.

0 %
Zľava

Máme pre vás zľavu až 31 % na covid-19 testy vo viacerých laboratóriách na Slovensku.

Digitálny alebo tlačený certifikát

Jednou z možností je stiahnuť si certifikát z oficiálnej štátnej stránky gorona.gov.sk. Jednoduchšie je však nainštalovať si do svojho mobilu aplikáciu zdravotnej poisťovne, kde budete mať všetky certifikáty prehľadne zoradené a vždy aktualizované. Nielen tie o vakcínach, ale aj o výsledkoch z PCR či AG testov.

„Dáta v aplikácii sú aktualizované na dennej báze – každý deň sa spájame s NCZI a akonáhle od nich obdržíme nové certifikáty, nahrávame ich do aplikácie bez ďalšieho zdržiavania,“ vysvetľuje hovorkyňa Unionu Beáta Dupaľová Ksenzsighová.

Dodáva, že platnosť Digitálneho Covid preukazu EÚ bude rovnaká, ako keby si ho poistenec stiahol cez štátny systém – ide o identické a rovnocenné dokumenty.

Ak nevlastníte mobilný telefón s internetom, pomôžu vám zamestnanci na každej pobočke – na počkanie vám váš certifikát vydajú v papierovej forme.

Dôležité informácie a novinky o covid-19

Martina Harsanyiova

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.