Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zľavy na operáciu oka Prelex a inými metódami a na vyšetrenie syndrómu suchého oka s 3F mikrochirurgiou oka v Košiciach

Využite zľavy na refrakčné operácie očí a vyšetrenie suchého oka spolu s terapiou suchého oka v súkromnej klinike 3F mikrochirurgia oka v Košiciach. Meníme životy k lepšiemu.
union zdravý zrak benefit 3F
union zdravý zrak benefit 3F

Čo od nás dostanete?

S očnými ťažkosťami dnes dokážu špecialisti pomôcť až 90 % pacientov. Vďaka nadštandardnej spolupráci s klinikou 3F mikrochirurgia oka ste o krok bližšie k odloženiu okuliarov alebo zbaveniu sa ťažkostí so suchým okom. Meníme životy k lepšiemu, preto vám prinášame:

VEDELI STE, ŽE ...

Refrakčné operácie sú operácie zamerané na zbavenie sa okuliarov. Ide pri nich o zmenu tvaru a hrúbky rohovky, čím sa zmení aj dioptrická hodnota oka.

Metóda PRELEX je vnútroočná operácia, kde chirurg ultrazvukom odstráni vnútroočnú šošovku a nahradí ju multifokálnou umelou vnútroočnou šošovkou. Samotná operácia je realizovaná ambulantne a je bezbolestná.

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás

V klinike 3F mikrochirurgia oka môžete absolvovať aj komplexné očné vyšetrenie a OCT vyšetrenie v rámci Očného balíka v hodnote 150 eur.

Čo treba splniť?

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.