Atoms/icons/24/grey/info-24

V piatok 30. 9. 2022 sme pre vás predĺžili otváraciu dobu kontaktných miest až do 20:00 h., aby ste mali na prepoistenie sa k nám dostatok času.

Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zľavy na operáciu oka Prelex a inými metódami a na vyšetrenie syndrómu suchého oka s 3F mikrochirurgiou oka v Košiciach

Využite zľavy na refrakčné operácie očí a vyšetrenie suchého oka spolu s terapiou suchého oka v súkromnej klinike 3F mikrochirurgia oka v Košiciach. Meníme životy k lepšiemu.
union zdravý zrak benefit 3F

Čo od nás dostanete?

S očnými ťažkosťami dnes dokážu špecialisti pomôcť až 90 % pacientov. Vďaka nadštandardnej spolupráci s klinikou 3F mikrochirurgia oka ste o krok bližšie k odloženiu okuliarov alebo zbaveniu sa ťažkostí so suchým okom. Meníme životy k lepšiemu, preto vám prinášame:

VEDELI STE, ŽE ...

Refrakčné operácie sú operácie zamerané na zbavenie sa okuliarov. Ide pri nich o zmenu tvaru a hrúbky rohovky, čím sa zmení aj dioptrická hodnota oka.

Metóda PRELEX je vnútroočná operácia, kde chirurg ultrazvukom odstráni vnútroočnú šošovku a nahradí ju multifokálnou umelou vnútroočnou šošovkou. Samotná operácia je realizovaná ambulantne a je bezbolestná.

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás

V klinike 3F mikrochirurgia oka môžete absolvovať aj komplexné očné vyšetrenie a OCT vyšetrenie v rámci Očného balíka v hodnote 150 eur.

Čo treba splniť?

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.