Zdravý rozum #15: Bezpečnosť na svahu

ZRO_15-9
Vypočujte si 15. diel nášho nového podcastu Zdravý rozum, v ktorom sa venujeme bezpečnosti na svahu.
ZRO_15-9

Naše úspešné podcasty Zdravé reči a Zdravá duša rozširujeme o ďalší, informáciami nabitý podcast Zdravý rozum. Zameriavame sa v ňom na vzdelávanie v oblasti finančnej aj právnej gramotnosti, čím chceme meniť vaše životy k lepšiemu a uľahčiť vám riešenie rôznych situácií, ktoré život prináša.

Každý mesiac vám spolu s odborným hosťovstvom ľudskou rečou približujeme aktuálne témy z oblasti financií či práva.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Ako sa správať na lyžiarskom svahu by mali vedieť všetci lyžiari a lyžiarky. Či už sa jedná o začiatočníkov alebo profesionálov, všetci musíme dbať na bezpečnosť.

O tom, ako si užiť lyžovačku bez kolízií a úrazov radí Marián Galajda, PR manažér TMR (Tatry Mountain Resorts).

Prezradil nám aj:

Atoms/icons/80/grey-red/poistenie_do_hor-80

Vyrazte do hôr poistení

Na vybrané dni alebo celý rok. Pre rekreačných turistov aj adrenalínových športovcov. Zásah horskej záchrannej služby, poistenie úrazu, batožiny a iné.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 15. dielu podcastu Zdravý rozum o bezpečnosti na svahu kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Regina Juhásová