Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #92: Vianočné dobroty zdravo

Vianocne dobroty zdravo
Vypočujte si 92. diel nášho podcastu Zdravé reči ako na vianočné dobroty zdravo.
Vianocne dobroty zdravo

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Zdravá verzia najočakávanejšej večere roka? Nebojte sa, nemusí to byť hneď bez tradičnej kapustnice, zemiakového šalátu a ani bez ryby. Večera na Štedrý deň je v našich končinách spojená so skutočnou hojnosťou, veď to má aj vo svojom názve, no netreba zabúdať na historický kontext.

Kým naši predkovia sa počas pôstu stravovali skutočne striedmo, my máme na výber z nekončiacej sa palety dobrôt po celý rok. A pokoj si nedáme ani na Vianoce. Možno aj preto mnohí z nás prežijú zvyšné vianočné sviatky so žalúdočnými a tráviacimi problémami.

Vyvarovať tomuto stavu sa dá jednoducho a s tradičnými surovinami. Len stačí v niečom ubrať. Kde konkrétne nám prezradí Zdenka Havettová, odborníčka na výživu.

0 %
Príspevok

Vrátime vám 50 % z ceny očkovania proti pneumokokom.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 92. dielu podcastu Zdravé rečí o vianočných dobrotách zdravo klinite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Lucia Štálniková

Pomohla ti táto odpoveď?