Atoms/icons/24/grey/info-24
Pozor na podvodné správanie: Na sociálnych sieťach evidujeme snahu získať v našom mene osobné údaje na pochybné účely výmenou za odmenu 200 €. Nie je to naša aktivita. Od podobných praktík sa dištancujeme. Na príspevok nereagujte alebo ho nahláste sociálnej sieti (pri každom príspevku máte túto možnosť).
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #87: Výživové doplnky a imunita

Vyzivove doplnky a imunita
Vypočujte si 87. diel nášho podcastu Zdravé reči a dozviete sa, ktoré vitamíny a stopové prvky si dopriať formou výživových doplnkov.
Vyzivove doplnky a imunita

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Po vitamíne C spoznáme sériu ďalších. Vitamínový deficit totiž môže v našom organizme vyvolať sériu problémov, a preto je dôležité venovať vitamínom a ostatným dôležitým stopovým prvkom patričnú pozornosť.

Ani s vitamínmi to však netreba preháňať. Aj tu platí staré známe, všetkého veľa škodí. Snáď najdôležitejšou funkciou vitamínov a stopových prvkov je tá antioxidačná. Náš organizmus je vďaka nim chránený pred nebezpečnými voľnými radikálmi.

Zorientujte sa s nami medzi jednotlivými vitamínmi a prvkami. Ako a ktoré si dopriať, hladinu ktorých pravidelne sledovať už pred narodením a ako si dopomôcť k ich dostatočnému príjmu nielen vo forme pestrej stravy, nám prezradí MUDr. Melita Hromadová, CSc, odborníčka na suplementácie v prevencii. 

0 %
Príspevok

Vrátime vám 50 % z ceny očkovania proti pneumokokom.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 87. dielu podcastu Zdravé rečí o výživových doplnkoch a imunite kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Štálniková

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Novinka: Od 1. 1. 2022 zvyšujeme príspevky na zuby a oči. Spolu vám dáme až 300 €

Na ošetrenie u zubára 100 € a ďalších 50 € na dentálnu hygienu. Je na vás, či využijete príspevok naraz alebo po častiach.
Atoms/icons/80/grey-green/zub-80
Na okuliarové rámy pre deti 70 € a ďalších 80 € na vyšetrenia očí.