Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #87: Výživové doplnky a imunita

Vyzivove doplnky a imunita
Vypočujte si 87. diel nášho podcastu Zdravé reči a dozviete sa, ktoré vitamíny a stopové prvky si dopriať formou výživových doplnkov.
Vyzivove doplnky a imunita

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Po vitamíne C spoznáme sériu ďalších. Vitamínový deficit totiž môže v našom organizme vyvolať sériu problémov, a preto je dôležité venovať vitamínom a ostatným dôležitým stopovým prvkom patričnú pozornosť.

Ani s vitamínmi to však netreba preháňať. Aj tu platí staré známe, všetkého veľa škodí. Snáď najdôležitejšou funkciou vitamínov a stopových prvkov je tá antioxidačná. Náš organizmus je vďaka nim chránený pred nebezpečnými voľnými radikálmi.

Zorientujte sa s nami medzi jednotlivými vitamínmi a prvkami. Ako a ktoré si dopriať, hladinu ktorých pravidelne sledovať už pred narodením a ako si dopomôcť k ich dostatočnému príjmu nielen vo forme pestrej stravy, nám prezradí MUDr. Melita Hromadová, CSc, odborníčka na suplementácie v prevencii. 

0 %
Príspevok

Vrátime vám 50 % z ceny očkovania proti pneumokokom.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 87. dielu podcastu Zdravé rečí o výživových doplnkoch a imunite kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Štálniková

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.