Atoms/icons/24/grey/info-24
Dňa 20. apríla 2024 budeme mať v čase 07:30 – 13:00 plánovanú odstávku niektorých systémov. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #8: Koronavírus a náš imunitný systém

Zdrave reci_8
Vypočujte si 8. diel nášho podcastu Zdravé reči aj o tom, aký je rozdiel medzi pozitívne testovanými a skutočne chorými? Na tému koronavírusu sme sa rozprávali s imunológom Vladislavom Abaffym.
Zdrave reci_8

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

0 %
Zľava

Máme pre vás zľavu až 31 % na covid-19 testy vo viacerých laboratóriách na Slovensku.

Čo sa dozviete v tomto diele?

V 8. diele nášho podcastu Zdravé reči sa dozviete všetko Covid-19 a imunite. 

Počet ľudí nakazených ochorením COVID-19 neustále stúpa. Aký je však rozdiel medzi pozitívne testovanými a skutočne chorými? Prečo niektorí ľudia nemajú žiadne príznaky ochorenia? Starostlivosť o náš imunitný systém je dôležitá hlavne v období pandémie. Ako funguje náš organizmus a ako dopĺňať potrebné vitamíny na posilnenie imunity?

V podcaste Zdravé reči sme sa rozprávali na tému koronavírusu s imunológom MUDr. Vladislavom Abaffym.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie8. dielu podcastu Zdravé rečí o imunite a Covid-19 kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Papanova

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.