Atoms/icons/24/grey/info-24

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #43: Vakcína proti Covid-19. Mýty a fakty o očkovaní

Zdrave reci_43
Vypočujte si 43. diel nášho podcastu Zdravé reči a dozviete sa všetko o očkovaní proti covid-19.
Zdrave reci_43

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

V 43. diele nášho podcastu Zdravé reči sa dozviete všetko o očkovaní proti Covid-19. 

Ako prebieha vývoj vakcíny a aké sú mýty o očkovaní? Je nová vakcína na covid 19 bezpečná a aké má nežiaduce účinky?  Koľko percent populácie je nutné zaočkovať, aby sa koronavírus prestal šíriť? Je očkovanie potrebné aj pre ľudí, ktorí už koronu prekonali?

Na tému očkovanie proti covid 19 sme sa rozprávali s doktorkou Alenou Koščálovou z kliniky infektológie a geografickej medicíny. 

0 %
Zľava

Máme pre vás zľavu až 31 % na covid-19 testy vo viacerých laboratóriách na Slovensku.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 43. dielu podcastu Zdravé rečí o očkovaní proti Covid-19 kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Lucia Papanova

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

Lucia Papanova

Tento text sa doťahuje z profilu: - vo wordpresse mouse over na svoje meno vpravo hore, - click "upraviť profil - scroll do sekcie "životopis" - vyplniť

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.