Zdravé reči #155: Ako sa zbaviť okuliarov

ZR_155-9
Vypočujte si 155. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme téme, ako sa zbaviť okuliarov.
ZR_155-9

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Okuliare. Pre niekoho sú doplnkom imidžu, pre niekoho hendikep. Okuliare prekážajú pri rôznych aktivitách a šošovky sú síce možná alternatíva, ale nie pre každého a vyžadujú si značnú starostlivosť.

Laserová operácia očí je ideálna možnosť spoznávať svet bez obmedzení a vychutnať si všetky aktivity naplno. Ako prebieha celý proces od prvej konzultácie až po samotnú operáciu vysvetľuje doktor Radovan Piovarči, primár Očnej kliniky NeoVízia.

Porozprávali sme sa aj o tom:

Balík

Balík výhod pre váš zdravý zrak vo výške až 150 eur. Na zdraví našich poistencov nám záleží, preto majú v rámci očného balíka komplexné vyšetrenie očí a OCT vyšetrenie úplne zdarma. Okrem toho prispejeme deťom na okuliare.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 154. dielu podcastu Zdravé reči ako sa zbaviť okuliarov kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Regina Juhásová