Zdieľať

Zdravé reči #106: Špeciál o pohybe

ZR_106_Special o pohybe
Vypočujte si 106. diel nášho podcastu Zdravé reči. Je prvým tohtoročným špeciálom a venuje sa téme pohybu.
ZR_106_Special o pohybe

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Približne 17 svalov potrebujeme na to, aby sme sa usmiali. Na to, aby sme udržali svoje telo v pohybe ich potrebujeme niekoľkonásobne viac.

Pohyb ľudského tela však nie je len otázkou svalstva. Nemenej dôležitá je oporná sústava, teda naša kostra a jej konkrétne zložky, napríklad kĺby, chrbtica, medzistavcové platničky.

Ako sa hýbať zdravo, prečo by sme mali venovať pozornosť správnemu držaniu tela a čo všetko môže radosť z pohybu prekaziť, si prezradíme v prvom tohtoročnom špeciáli Zdravých rečí. Jednoduchým pohybom prsta si ho môžete vypočuť.

0 %
Zľava

Máme pre vás zľavu 15 % na 30-dňové MoveON členstvo. Získate tak neobmedzený prístup ku všetkým video tréningom Lei Grančič. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 106. dielu podcastu Zdravé reči Špeciál o pohybe kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.