Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #106: Špeciál o pohybe

ZR_106_Special o pohybe
Vypočujte si 106. diel nášho podcastu Zdravé reči. Je prvým tohtoročným špeciálom a venuje sa téme pohybu.
ZR_106_Special o pohybe

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Približne 17 svalov potrebujeme na to, aby sme sa usmiali. Na to, aby sme udržali svoje telo v pohybe ich potrebujeme niekoľkonásobne viac.

Pohyb ľudského tela však nie je len otázkou svalstva. Nemenej dôležitá je oporná sústava, teda naša kostra a jej konkrétne zložky, napríklad kĺby, chrbtica, medzistavcové platničky.

Ako sa hýbať zdravo, prečo by sme mali venovať pozornosť správnemu držaniu tela a čo všetko môže radosť z pohybu prekaziť, si prezradíme v prvom tohtoročnom špeciáli Zdravých rečí. Jednoduchým pohybom prsta si ho môžete vypočuť.

0 %
Zľava

Máme pre vás zľavu 15 % na 30-dňové MoveON členstvo. Získate tak neobmedzený prístup ku všetkým video tréningom Lei Grančič. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 106. dielu podcastu Zdravé reči Špeciál o pohybe kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.