Zdieľať

Zdravá duša #58: Pozitívne vzdelávanie a rodičovstvo

ZD-58 - 9
Vypočujte si 58. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme Pozitívne vzdelávanie a rodičovstvo.
ZD-58 - 9

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Pozitívne vzdelávanie a rodičovstvo vytvárajú silný základ pre budúcnosť každého jednotlivca. Nielen škola, ale aj rodina má veľký vplyv na rozvíjanie tvorivosti a osobnosti dieťaťa.

Čo je pozitívna psychológia a ako vplýva na vývin dieťaťa vysvetľuje detská psychologička Silvia Majerčáková Albertová z Fakulty psychológie Panaeurópskej vysokej školy, vedúca Centra pozitívnej psychológie.

Objasňuje aj:

Atoms/icons/80/grey-green/prebabatka-80

Vrátenie doplatkov za lieky pre deti

Aj pri bežnej viróze či chrípke, v lekárni často doplatíte desiatky eur. Vaše doplatky za lieky a dietetické potraviny pre deti preplácame bez akéhokoľvek finančného limitu.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 58. dielu podcastu Zdravá duša o pozitívnom vzdelávaní a rodičovstve kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.