Zdravá duša #48: Ako zvládnuť panický atak?

ZD_48-Panické ataky
Vypočujte si 48. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme zvládania panických atakov.
ZD_48-Panické ataky

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Každý sa môže stretnúť s panickým atakom, môže prísť nečakane. Ak však prichádza často, dokáže výrazne obmedziť bežné fungovanie a narúša vnútornú pohodu a pokoj.

Doktorka Petra Klastová Pappová z Ústavu klinickej psychológie Fakulty psychológie Paneurópskej vysokej školy, objasňuje príčiny vzniku panických atakov a ako im môžete predchádzať.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 48. dielu podcastu Zdravá duša, panické ataky, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu.

Adela Kumorová