Zdieľať

Zdravá duša #46: Ako dokáže Alzheimer ovplyvniť celú rodinu?

ZD_46 – Alzheimer
Vypočujte si 46. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme vplyvu Alzheimerovej choroby na členov rodiny.
ZD_46 – Alzheimer

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Počiatočné príznaky Alzheimerovej choroby nie je možné rozpoznať. Preto je dôležité zbystriť pozornosť, ak dotyčná osoba prudko mení svoje správanie, neskoro reaguje na vplyvy a podnety. Ako dokáže Alzheimer ovplyvniť nielen dotyčného, ale aj členov rodiny? Viac vám prezradí Mgr. Lukáš Behúl, z Denného špecializovaného centra Memory.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu na Instagrame

Sledujte náš kanál pre duševné zdravie na Instagrame, ktorý je plný užitočného a zaujímavého obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 46. dielu podcastu Zdravá duša, život s Alzheimerom, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.