Zdieľať

Zdravá duša #41: Duša hercov

ZD_41-Duša hercov
Vypočujte si 41. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme duši hercov.
ZD_41-Duša hercov

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Aké je pre hercov hrať niekoho úplne iného? Je náročná hrať iné charaktery, prežívať cudzie emócie a ako potom zvládajú svoje vlastné emócie, starosti a problémy?

Čím všetkým si prechádzajú herci, ako vyzerá ich psychohygiena a prečo by sme nemali veriť všetkému, čo vidíme na obrazovke, nám prezradí herec Slovenského národného divadla, Michal Režný. 

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 41. dielu podcastu Zdravá duša, duša hercov, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.