Zdieľať

Zdravá duša  #37: Liečba zranenej duše v kúpeľoch

ZD_37-Liečba zranenej duše v kúpeľoch
Vypočujte si 37. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme liečbe zranenej duše v kúpeľoch.
ZD_37-Liečba zranenej duše v kúpeľoch

Náš podcast Zdravá duša je nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Slovensko má množstvo minerálnych prameňov, ktoré majú blahodarné účinky na náš organizmus. Na evente Zdravé reči LIVE v Poprade sme spoznali ďalšie možnosti, ako si v príjemnom prostredí vyliečiť dušu. Nahliadli sme do oblasti balneológie a balneoterapie, ktoré ponúkajú možnosti liečby duševných ochorení a úzkostných stavov. 

Kúpele Vyšné Ružbachy ponúkajú jedinečnú kombináciu termálnych prameňov minerálnych vôd a priaznivých klimatických podmienok, pre klientov, ktorí pod dohľadom lekára, môžu načerpať novú duševnú energiu.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Hosťami boli MUDr. Bohuslav Kendra, riaditeľ úseku zdravotnej starostlivosti Kúpeľov Vyšné Ružbachy a klinická psychologička Mgr. Kristína Bašová. 

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu na Instagrame

Sledujte náš kanál pre duševné zdravie na Instagrame, ktorý je plný užitočného a zaujímavého obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 37. dielu podcastu Zdravá duša, o liečbe zranenej duše v kúpeľoch, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.