Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravá duša #30: Sny

ZD_30 - Sny
Vypočujte si 30. diel podcastu Zdravá duša, v ktorej sa venujeme snívaniu a tomu, aký vplyv majú sny na naše duševné zdravie.
ZD_30 - Sny

Náš podcast Zdravá duša je nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Sny sú výtvorom našej fantázie. Snívajú sa nám každú noc a môžu v nás vyvolať rôzne pocity. Mnoho psychologických škôl so snami pracuje ako s dôležitou súčasťou terapie. Analyzujú čo sen naznačuje alebo zrkadlí. Svoje sny si sčasti vieme zanalyzovať aj sami.   

O snoch, o ich význame, vplyve emócií na ne a potrebe spánku, sme sa rozprávali s MUDr. Andreou Heretikovou Marsalovou z ambulancie psychológie a psychoterapie v Bratislave.

V nasledujúcom diele podcastu sa dozviete:

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 30. dielu podcastu Zdravá duša, o vplyve snov na duševné zdravie, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.