Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravá duša #27: Ozdravenie po rozchode

ZD_27_Ozdravenie po rozchode
Vypočujte si 27. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme obdobiu procesu ozdravovania po rozchode.
ZD_27_Ozdravenie po rozchode

Náš podcast Zdravá duša je nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Rozchod, pre niekoho vyslobodenie pre iného strata a bolesť. Strata i samej/samého seba a opätovné hľadanie sa. Rozchod vo väčšine prípadov bolí a zotaviť sa z neho vyžaduje čas aj odhodlanie.

Uzdravenie zlomeného srdca – Healing je proces, ktorý spočíva aj v pýtaní sa samého seba, čo cítim, kde sa rodia tieto pocity, v prijatí seba i danej situácie a ochote vytrvať a cez bolesť prejsť.

Čo je dôležitou súčasťou healingu?  Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Ako začať hľadať samého seba a prečo máme pri rozchode pocit zlyhania, nám upresnila soulmentorka Romana Benčíková a zároveň pridala užitočné rady, ako proces ozdravovania zavŕšiť šťastným koncom. 

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 27. dielu podcastu Zdravá duša o tom, ako zvládnuť obdobie po rozchode, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.