Zdieľať

Zdravá duša #27: Ozdravenie po rozchode

ZD_27_Ozdravenie po rozchode
Vypočujte si 27. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme obdobiu procesu ozdravovania po rozchode.
ZD_27_Ozdravenie po rozchode

Náš podcast Zdravá duša je nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Rozchod, pre niekoho vyslobodenie pre iného strata a bolesť. Strata i samej/samého seba a opätovné hľadanie sa. Rozchod vo väčšine prípadov bolí a zotaviť sa z neho vyžaduje čas aj odhodlanie.

Uzdravenie zlomeného srdca – Healing je proces, ktorý spočíva aj v pýtaní sa samého seba, čo cítim, kde sa rodia tieto pocity, v prijatí seba i danej situácie a ochote vytrvať a cez bolesť prejsť.

Čo je dôležitou súčasťou healingu?  Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Ako začať hľadať samého seba a prečo máme pri rozchode pocit zlyhania, nám upresnila soulmentorka Romana Benčíková a zároveň pridala užitočné rady, ako proces ozdravovania zavŕšiť šťastným koncom. 

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 27. dielu podcastu Zdravá duša o tom, ako zvládnuť obdobie po rozchode, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.