Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravá duša #25: Ghosting

ZD_25_ Ghosting
Vypočujte si 25. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme pasívnemu spôsobu ukončenia vzťahu - ghostingu.
ZD_25_ Ghosting

Náš podcast Zdravá duša je nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Fenomén dnešnej doby, kedy jedna osoba preruší kontakt a komunikáciu bez varovania, z minúty na minútu. Mnohí z nás sa s ghostingom stretli. Či už to bolo z našej strany alebo sa niekto odmlčal nám.  

S rozvojom sociálnych sietí sa ghosting dostáva čoraz viac do popredia. Rozchod samotný je pre nás nepríjemný, o to horšie znášame, ak ostaneme bez odpovede. Začíname si vytvárať vlastné scenáre, spochybňovať svoje správanie a naše sebavedomie môže byť výrazne ovplyvnené.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Prečo sa ľudia rozchádzajú takýmto spôsobom a ako si všímať prvotné impulzy ghostingu, nám upresnila psychologička MSc. Denisa Debrecká. 

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 25. dielu podcastu Zdravá duša o tom, ako dokáže ghosting ovplyvniť naše sebavedomie, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

Adela Kumorová

Pomohla ti táto odpoveď?