Máte poistenie stavby a rekonštrukcie domu či bytu?

poistenie rekonštrukcie
Ak ste sa pustili do stavby nového rodinného domu alebo plánujete rekonštruovať byt, myslite aj na poistenie vašej nehnuteľnosti. Viete, čo kryje poistenie počas výstavby a rekonštrukcie?
poistenie rekonštrukcie

Nečakané živelné udalosti sa, žiaľ, môžu vyskytnúť aj pri práve prebiehajúcej výstavbe rodinného domu, alebo pri rekonštrukcii vášho bytu.

Rovnako sa môže stať rozostavaný dom alebo rekonštruovaný byt ľahkým cieľom zlodejov či vandalov.

Poistenie chráni pred povodňou aj zlodejmi

Aby ste sa nemuseli týchto udalostí obávať, poistenie počas stavby alebo rekonštrukcie vám pomôže zvládnuť prípadné nepríjemnosti oveľa jednoduchšie.

Poistenie počas stavby a rekonštrukcie vás teda ochráni pred živelnými udalosťami ako sú záplavy, požiare, výbuchy, či zosuvy pôdy, ale aj pred vandalizmom a krádežami.

Poistenie stavby či rekonštrukcie uzatvoríte veľmi jednoducho online, bez obhliadky. Môžete si ho vyskladať podľa vlastných potrieb, nemusíte sa spoliehať na univerzálne balíčky, ktoré sa vám nehodia.

Platiť ho môžete v splátkach, bez akéhokoľvek navýšenia a ak sa vám nejaká z nepríjemných udalostí stane, spoľahnúť sa môžete na rýchlu likvidáciu a tým pádom aj plynulé pokračovanie v stavbe alebo rekonštrukcii.

Atoms/icons/80/grey-red/poistenie_majetku-80

Naše poistenie nehnuteľnosti a domácnosti je jednoduché a zrozumiteľné

Vyskladajte si ho podľa svojich potrieb online za pár minút. Zľava 20 % na online Poistenie domácnosti plus zľava 5 % pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Poistíme aj stroje

Okrem rozostavaného domu alebo bytu v rekonštrukcii si môžete poistiť aj stavebné či montážne stroje, ktoré pri tom využívate. Môžu byť vaše vlastné, ale aj požičané.

Z doplnkových poistení k poisteniu stavby alebo rekonštrukcie si môžete vybrať napríklad poistenie zodpovednosti z vlastníctva nehnuteľnosti, ktoré kryje náklady za škody spôsobené vašou nehnuteľnosťou na majetku alebo zdraví iných osôb.

Aby ste sa vyhli aj nákladom za škody vzniknuté v dôsledku stavebných prác, chybného projektu alebo iných rizík spojených s výstavbou či rekonštrukciou, kontaktujte našich maklérov a maklérky.

Zľavy pri online poistení

Po kolaudácii stavby určite myslite aj na poistenie domácnosti, vďaka ktorému získate kvalitné asistenčné služby, fungujúce dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni.

Poistenie počas výstavby a rekonštrukcie poskytuje komplexnú ochranu od začiatku stavby rodinného domu alebo rekonštrukcie bytu až po úplné dokončenie prác. Ak toto poistenie uzatvoríte online, získate zľavu 20 percent a ďalších päť percent, ak ste poistenkou či poistencom Union zdravotnej poisťovne.