Sprievodca prevenciou zdravia pre deti a dorast

Na zdraví vašich detí nám záleží najviac. S preukazom poistenca preto dostane vaše dieťatko knižku, ktorá je sprievodcom pri starostlivosti od jeho narodenia, až do 18. roku života.
Prevencia u detí
Prevencia u detí

Milá mamička, milý otecko,

gratulujeme Vám k narodeniu Vášho dieťatka. Je to pre Vás určite veľká zmena, veľa starostí, ale ešte viac radostí.

Union zdravotná poisťovňa Vám chce pomôcť pri starostlivosti o Vaše novonarodené dieťatko a preto pre vás v spolupráci  s detskými lekármi pripravila knižku Sprievodca prevenciou zdravia pre deti a dorast, ktorá je podrobným zdravotným kalendárom pre dieťatko poistené v Union zdravotnej poisťovni a sprievodcom pri starostlivosti o neho od narodenia až do 18. roku života.

Knižku Sprievodca prevenciou zdravia Vám zašleme spolu s preukazom poistenca  Vášho  dieťatka.

V tejto publikácii sa okrem iného dozviete, čo je prevencia, kedy treba navštíviť svojho lekára a ako sa na túto návštevu pripraviť. Všetky potrebné informácie a termíny do knižky zaznamená lekár vášho dieťaťa. Súčasťou publikácie je aj očkovací kalendár a ďalšie užitočné rady.

V závere knižky je pripravených pár nápadov, ako sa môžete spolu s Vaším dieťatkom zabaviť, napr. aj pri čakaní na preventívnu prehliadku.

Upozornenie: Obsahom knižky sú súčasne platné všeobecne záväzné normy a odporúčania. Niektoré sa však môžu priebežne meniť, preto Vás vždy budeme o všetkom potrebnom včas informovať prostredníctvom našej webovej stránky www.union.sk.

V prípade doplňujúcich informácií nás kontaktujte na tel.č. 0850 003 333

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

Novinka: Od 1. 1. 2022 zvyšujeme príspevky na zuby a oči. Spolu vám dáme až 300 €

Na ošetrenie u zubára 100 € a ďalších 50 € na dentálnu hygienu. Je na vás, či využijete príspevok naraz alebo po častiach.
Atoms/icons/80/grey-green/zub-80
Na okuliarové rámy pre deti 70 € a ďalších 80 € na vyšetrenia očí.