Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Knižku plnú tipov pre zdravie a prevenciu od nás dostane každé dieťa

Na zdraví vašich detí nám veľmi záleží. Preto sme pripravili sprievodcu starostlivosti o zdravie od narodenia až po 18. rok života pre každého nášho detského poistenca.
Prevencia u detí
Prevencia u detí

Čo od nás dostanete?

Chceme vám zjednodušiť starostlivosť o vaše dieťatko, a preto sme v spolupráci s detskými lekármi pripravili prehľadnú brožúru Sprievodca prevenciou zdravia pre deti a dorast. Je podrobným pomocníkom pri starostlivosti o jeho zdravie od narodenia až do 18. roku života. Nájdete v nej:

Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Obsahom brožúry sú súčasne platné všeobecne záväzné normy a odporúčania. Niektoré sa však môžu priebežne meniť, preto vás vždy budeme o všetkom potrebnom včas informovať prostredníctvom našej webovej stránky.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.