……………

Zľavy na letné pobyty pre deti s poruchami držania tela

Naši detskí poistenci majú až stopercentnú zľavu z doplatku za letný týždňový zotavovací pobyt a zľavu 19,50 eur z doplatku za denný zotavovací pobyt.
ŠNOP letný tábor pre deti so skoliózou

Čo od nás dostanete?

Ak má vaše dieťa problémy so správnym držaním tela, prihláste ho na letný zotavovací pobyt, ktorý organizuje Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku (ŠNOP) v Bratislave. Našim poistencom ponúkame zľavy na letný denný (ambulantný) alebo týždenný (hospitalizačný) pobyt pre deti s poruchami držania tela už piaty rok.

V termíne podľa vlastného výberu môžete využiť:

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás

Na letné zotavovacie pobyty pre deti si môžete uplatniť u svojho zamestnávateľa príspevok na rekreáciu. Viac informácií o tejto možnosti vám poskytne ŠNOP po rezervácii termínu pobytu.

Čo treba splniť?

• podmienka platí aj vtedy, ak vaše dieťa už ortopéda navštevuje, ale
    • podmienka neplatí, ak je vaše dieťa pacientom ŠNOP.

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.