Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Na očkovanie proti hepatitíde typu A vám prispejeme 50 %

Chráňte sa pred hepatitídou očkovaním doma aj na dovolenke v zahraničí. Na očkovanie proti žltačke typu A vám prispejeme 50 % na obidve dávky všetkými očkovacími látkami, ktoré sa na Slovensku používajú.
Ockovanie proti hepatitide A a B
Ockovanie proti hepatitide A a B

Čo od nás dostanete?

Hepatitída typu A je vysoko nákazlivé infekčné ochorenie, ktoré môže napadnúť pečeň. Prenáša sa kontaminovanými predmetmi, zle očistenými potravinami a vodou, preto sa aj nazýva „chorobou špinavých rúk“. 

Všetkým našim poistencom od 1 roka veku prispejeme na obe dávky očkovacej látky Havrix 720, Havrix 1440, Avaxim 160, Vaqta 25U a Vaqta 50U vo výške 50 %.

Aké sú príznaky Hepatitídy typu A?

Medzi bežné prejavy žltačky typu A patria príznaky chrípky - zvýšená teplota, nevoľnosť, bolesť svalov a kĺbov. U niektorých sa môže prejaviť aj typické žlté zafarbenie očných bielok a pokožky. Ohrození sú dospelí v rovnakej miere ako deti.
Možnosťami ochrany sú zvýšená osobná hygiena, pitie balenej vody a konzumácia len uvarenej stravy, no najúčinnejšie je očkovanie.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.