Zdieľať

Prinášame ďalší atraktívny benefit: Ušetrite až 300 eur!

nový atraktívny zubný benefit
Prichádzame s ďalším atraktívnym benefitom! Poistenci a poistenky môžu na starostlivosti o zuby ušetriť až 300 eur. Aktualizácia: časť tohto benefitu – 150 eur využiteľných na odborné ošetrenie chrupu v zubnej ambulancii bola zrušená na základe rozhodnutia MZ SR k 1. máju 2024 (ošetrenie našim poistencom a poistenkám preplácame až do 31. mája 2024).
nový atraktívny zubný benefit

Aktualizácia v apríli 2024: Časť zubného benefitu v hodnote 150 eur využiteľná na ošetrenie v stomatologickej ambulancii, na dentálnu hygienu alebo na detský strojček na zuby bola k 1. máju 2024 zrušená Ministerstovm zdravotníctva SR. Union zdravotná poisťovňa ošetrenia preplatí až do 31. mája 2024.

Naše poistenky a poistenci sa môžu tešiť z unikátnej novinky. Dentálny balík výhod im po novom môže ušetriť až 300 eur z nákladov na zubnú starostlivosť.

K benefitu 100 eur na ošetrenie u zubára a 50 eur na zubnú hygienu pribudla nová možnosť uplatnenia zliav až do výšky 150 eur na produkty dentálnej hygieny. Zubné kefky, pasty či ústne vody si môžu vďaka zľavovým kódom od Unionu kúpiť v pohodlí domova cez eshop lekárne BENU.

„Náš zubný benefit je medzi poistencami a poistenkami veľmi obľúbený. Skutočnou výhodou je najmä to, že sumu 100 eur na zubné ošetrenie môžu poistenci čerpať naraz, príspevok nie je nijako delený a poistencom je k dispozícii každý rok. Sme veľmi radi, že prichádzame aj s novým príspevkom na produkty dentálnej hygieny Oral-B, ktorý môže každému poistencovi ušetriť ďalších 150 eur,“ vysvetľuje hovorkyňa Kristína Baluchová.

Starostlivosť o dentálne zdravie netreba zanedbávať, nákup kvalitných produktov poistencov je preto na mieste. O benefit si môžu poistenci požiadať priamo na stránke Union zdravotnej poisťovne. K dispozícii majú príspevky na balíček dentálnej hygieny, na produkty Oral-B či príspevok na vysokokvalitné iO kefky a hlavice Oral-B. V prípade otázok nás môžete kontaktovať.

Martina Harsanyiova

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.