Atoms/icons/24/grey/info-24

Info…

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Prinášame ďalší atraktívny benefit: Ušetrite až 300 eur!

nový atraktívny zubný benefit
Prichádzame s ďalším atraktívnym benefitom! Poistenci a poistenky môžu na starostlivosti o zuby ušetriť až 300 eur.
nový atraktívny zubný benefit

Naše poistenky a poistenci sa môžu tešiť z unikátnej novinky. Dentálny balík výhod im po novom môže ušetriť až 300 eur z nákladov na zubnú starostlivosť.

K benefitu 100 eur na ošetrenie u zubára a 50 eur na zubnú hygienu pribudla nová možnosť uplatnenia zliav až do výšky 150 eur na produkty dentálnej hygieny. Zubné kefky, pasty či ústne vody si môžu vďaka zľavovým kódom od Unionu kúpiť v pohodlí domova cez eshop lekárne BENU.

„Náš zubný benefit je medzi poistencami a poistenkami veľmi obľúbený. Skutočnou výhodou je najmä to, že sumu 100 eur na zubné ošetrenie môžu poistenci čerpať naraz, príspevok nie je nijako delený a poistencom je k dispozícii každý rok. Sme veľmi radi, že prichádzame aj s novým príspevkom na produkty dentálnej hygieny Oral-B, ktorý môže každému poistencovi ušetriť ďalších 150 eur,“ vysvetľuje hovorkyňa Kristína Baluchová.

Starostlivosť o dentálne zdravie netreba zanedbávať, nákup kvalitných produktov poistencov je preto na mieste. O benefit si môžu poistenci požiadať priamo na stránke Union zdravotnej poisťovne. K dispozícii majú príspevky na balíček dentálnej hygieny, na produkty Oral-B či príspevok na vysokokvalitné iO kefky a hlavice Oral-B. V prípade otázok nás môžete kontaktovať.

Martina Harsanyiova