Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Na bicykli od Tatier k Dunaju: 3 tipy na dobrodružný cyklovýlet

rodina cyklistov na výlete
Cyklotrasy sa na Slovensku z roka na rok rozrastajú. Dnes už nie je problém dostať sa od Tatier až k Dunaju alebo naopak.
rodina cyklistov na výlete
V článku si prečítate:

Neviete sa rozhodnúť, kam na bicykli? Vyberte sa s nami po zaujímavých cyklotrasách dlhých stovky kilometrov.

Od Štrbského Plesa po Bratislavu

Máte chuť aj kondíciu na poriadnu bicyklovú šupu? Tak nech sa páči. Vyskúšajte cyklotrasy zo Štrbského Plesa, cez Čertovicu, Žiar nad Hronom, Nitru až do Bratislavy. Dokopy sa vám to nazbiera na vyše tristo tridsať kilometrov a nejeden kopček. Cyklistika od Tatier k Dunaju so všetkým, čo k tomu patrí.

Vážska cyklomagistrála

Poradíme aj tým, ktorí rozmýšľajú, kam na bicykli a ich východiskom nie sú Tatry.
Poďte po najstaršej značenej oficiálnej cyklotrase na Slovensku.
Ide o kombináciu viacerých ciest s celkovou dĺžkou až 250 km. Vedie, ako už jej názov hovorí, popri Váhu a spája mestá Komárno a Žilina.

Vďaka nej spoznáte celé Považie. Uvidíte nádherné miesta ako sú Beckov, Strečno či Starhrad. Môžete sa zastaviť pri jazere Zelená voda, či sa na chvíľu stratiť v Haluzickej tiesňave. Po ceste je toho viac než dosť. Pokojne si teda naplánujte aj viacdňový cyklotrip.

Trasy cez Záhorie

A čo tak sa vybrať od Bratislavy cez Stupavu, Lozorno po krásach Záhoria? Pokračovať na Myjavu, Nové Mesto nad Váhom, Považím stále hore až do Žiliny. Čaká na vás kombinácia kopcov aj rovinatých trás. Jedným z najväčších lákadiel sú aj myjavské kopanice. Ich krása vás dostane. Určite sa tam musíte na chvíľu zastaviť.

Myslite na bezpečnosť – svoju i bicykla

Keď sa budete chystať na takýto dlhý cyklotrip, je dobré myslieť na bezpečnosť seba i bicykla. Stať sa môže čokoľvek. Vybavte si v Union poisťovni online krátkodobé cestovné poistenie a bicykel si zabezpečte tiež. Vďaka výhodnému poisteniu domácnosti, vzťahujúcom sa na celú vašu športovú výbavu, môžete cesty brázdiť bez starostí. Poistenie bicykla vás odbremení a vy si budete môcť len užívať výlet.

Atoms/icons/80/grey-red/poistenie_do_hor-80

Vyrazte do hôr poistení

Na vybrané dni alebo celý rok. Pre rekreačných turistov aj adrenalínových športovcov. Zásah horskej záchrannej služby, poistenie úrazu, batožiny a iné. 

Martina Harsanyiova

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.